Leto sa pomaly rozbieha, čakajú nás letné prázdniny a preto je na čase doplniť svoju plavkovú výbavu o zaujímavé novinky. Či už sa chystáte na dovolenku do zahraničia alebo uprednostníte kúpanie na kúpaliskách či jazerách, tieto plavky vám určite spestria letnú sezónu.

Asymetrické

Módny svet miluje toto leto asymetriu. Nepravidelné strihy, zaujímavé výstrihy a netypické detaily môžeme vidieť na každodennej báze aj v uliciach. Tento módny prístup však teraz môžeme využiť aj v plavkách. Zvoliť môžete jednodielne či bikini, stavte však na zaujímavo asymetrické modely.

plavkové trendy plavky móda inšpirácia štýl@camilacoelho

 

 

Trblietky

Ak už aj vy máte basic, jednoduchej módy dosť a chceli by ste si nedostatok dressing-up vynahradiť aj v plavkovej sfére, siahnite po mimoriadne obľúbených trblietkach. Tie sa toto leto nosia takmer všade, vrátane plaviek. Na priamom slnku sa krásne trbliecu a pôsobia skutočne chic a luxusne.

wendyswan@wendyswan

 

 

Spodná bielizeň

Retro trendy zasiahli aj plavky, preto sa opäť vraciame k modelom, ktoré pripomínajú spodnú bielizeň a aké poznáme napríkald z 90.rokov. Topy s kosticami s výrazným prešívaním a ďalšími klasickými detailmi spodnej bielizne pôsobia veľmi elegantne a zmyselne. Krásne vyniknú najmä vo výraznejších farbách alebo vzoroch, kedy dosiahnu viac “plavkový” look.

leoniehanne@leoniehanne

 

 

Retro kvety

Ďalším retro trendom, ktorý sa prebojoval an vrchol slávy sú retro kvety. Výrazné farby a ich odvážne kombinácie si našli svoje miesto aj medzi plavkami. Nosia sa na najrôznejších štýlocha strihoch plaviek, takže každý si môže vybrať to svoje. Pre extra retro look doplňte plavky ladiacim sarongom alebo rybárskym klobúčikom.

devapollon@devapollon

 

 

Nazberané detaily

Nazberaný materiál, ktorý vytvára romantické volány je skvelou alternatívou pre všetky nežné duše, ktoré chcú vytvoriť jemný, zmyselný look. Takýto detail krásne vynikne najmä na bikinách, a dokáže nielen pridať objem tam, kde sa nám žiada, ale aj odpúta pozornosť od partií, ktoré chceme prekryť.

sofiaziadaa@sofiaziadaa

 

 

Mandarínka

Jedným z najväčších farebných trendov sezóny je výrazná oranžová farba pripomínajúca mandarínku. Pôsobí exoticky, šťavnato a pritom stále veľmi chic. Hodí sa asi každému a vynikne na všetkých typoch plaviek, či an bikinách alebo jednodielnych, jednoduchých alebo tých extravagantnejších.

amaka.hamelijnck@amaka.hamelijnck

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...