Toto leto je v móde odvážne, hravé, farebné a rôznorodé. Nosia sa mnohé retro trendy, ktoré v modernom kontexte získavajú nový rozmer. Tieto kúsky patria k tým najobľúbenejším a v outfitoch nimi nešetria mnohé módne ikony zo sveta. 

Háčkované

Obrovským hitom je túto sezónu čokoľvek háčkované. Nosia sa jednoduché modely v neutrálnych a základných farbách, ale aj odvážne, skutočne retro kúsky vo výrazných farbách a ich kombináciách. Siahnuť pokojne môžete aj háčkovaných kabelkách!

letné trendy must have dizajn outfit štýl@sofiamcoelho

 

 

Úsporné sety

Módny svet miluje sety už dlhšiu dobu, no toto leto prichádzajú na scénu ich mini verzie. Nosia sa krátke topy v kombinácii s mini sukňami ši hotpants. Vyberať si môžete z najrôznejších štýlov a farieb, no každý odhaľuje poriadne množstvo kože. Ideálna voľba na dovolenky.

endlesslyloveclub@endlesslyloveclub

 

 

Body Chains

Nedostatok nosenia šperkov si toto leto môžeme vynahradiť aj telovými retiazkami, ktoré sa veľmi ľahko dajú využiť v kombinácii s plavkami, ale aj zaujímavými topmi čo šatami. Vykúkať tak môžu z výstrihu alebo ozdobia odhalený chrbát či dokonca pás.

brunamarquezine@brunamarquezine

 

 

Platformy

Túto sezónu sa objavili an scéne aj staré-dobré platformy. Nosia sa samozrejme sofistikovanejšie verzie ako napríkald espadrillky, ale aj 90’s inspired chunky sandále či dokonca šľapky. Vybrať si môžete podľa svojej preferencie, no túto sezónu platí čím hrubšie, tým lepšie.

alyssainthecity@alyssainthecity

 

 

Sarong

Na sarong sa na istú dobu zabudlo, avšak tento praktický kúsok sa toto leto tiež vracia na scénu. Je skvelým doplnkom ku plavkám, avšak niektoré verzie sa dajú nosiť aj v rámci každodennej módy. Sú poholdné, štýlové a jemne odhaľujúce, čo presne v lete chceme.

cassdimico@cassdimico

 

 

Farebné okuliare

Farebné sklá v najrôznejších odtieňoch aké poznáme zo začiatku tohto milénia sa takisto vrátili an scénu. Nosia sa modely s hrubými rámami, ale aj také bez rámu. Nezáleží na tom, aký model si zvolíte, dôležité je, aby mal farebné sklá!

himichelleli@himichelleli

 

 

Retro šperky

Tomuto infantilnému, retro trendu módny svet podľahol už dávnejšie, avšak práve letné obdobie je ideálne na jeho poriadne prevetranie. Skvelo sa kombinuje s letnými klasikami či dokonca plavkami a vždy pôsobí hravo a dobrodružne.

emilisindlev@emilisindlev

 

 

Psychadelické vzory

Vzory ako vystrihnuté z obdobie hippie a psychadelickými vzormi sa takisto túto sezónu uchytili. Obrovským hitom sú najmä v podobe nohavíc, avšak siahnuť po nich môžete aj na topoch, sukniach či plavkách a doplnkoch.

alyssainthecity2@alyssainthecity

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...