Na moment, kedy nám budú stačiť plavky a bosé nohy sme čakali celú studenú zimu a sivú jar. Teraz je už konečne tu a všetky dovolenkové, relaxačné a zároveň štýlové momenty môžu začať. Potrebovať na to budete len svoje obľúbené plavky a niekoľko klasických kúskov, ktorými jednoducho vytvoríte styling hodný štýlového beach baru alebo zábavnej pool party.

Ladiaca sukňa

Plavky zladené so sukňou alebo s pareom sú opäť trendy. Nielenže ide o veľmi praktickú a multifunkčnú voľbu, takto veľmi jednoducho vytvoríte skutočne chic outfit. Mnohé značky ponúkajú takýto kúsok ku plavkám a pokiaľ k tým svojim nič podobné nemáte, pokojne plavky dolaďte novým kúskom, či už sukňou alebo šatkou. Jednofarebné plavky si doslova žiadajú vzory alebo zaujímavé štruktúry, zatiaľ čo vzorované plavky ocenia jednoduchý kúsok. Stačí natiahnuť a môžete vyraziť z pláže rovno do beach baru či do mesta.

plavky styling trendy móda inšpirácia styling plážová móda@_laurenwolfe_ 

 

Kardigán inak

Keď nastal okolo kardigánov predchádzajúce sezóny obrovský boom, zrejme nikomu nenapadlo, že ich budeme nosiť ešte aj na pláž. Avšak práve tento scenár sa stal skutočnosťou. Nech už vlastníte akýkoľvek kúsok, pokojne ho zbaľte so sebou na pláž či k bazénu. Ak máte ladiaci sukňu alebo šortky, ešte lepšie! Kardigán môžete doplniť ku jednofarebným alebo aj ku vzorovaným plavkám, pričom styling môžete sústrediť na retro smer alebo na moderne elegantný, všetko závisí od voľby jednotlivých kúskov.

emmaleger@emmaleger

 

 

Šortkové sety

Šortkové sety budú túto sezónu obrovským hitom a nosiť sa budú všade, nielen na pláž a na kúpaliská, ale aj do práce či do mesta. V prípade dovolenkovej módy a stylingu palviek oceníte materiály ako ľan alebo satén, ktoré skvelo vetrajú a jemne chladia. Zvoliť si môžete jednofarebné, neutrálne sety alebo naopak, vzorované kúsky. Noste ich spolu ako set, ale báť sa nemusíte využitia aj samostatných kúskov. Stačí k nim doplniť rybársky alebo slamený klobúk a váš chic outfit je na svete.

amaka.hamelijnck@amaka.hamelijnck

 

 

Multifunkčná košeľa

Dôkazom toho, že biela košeľa je skutočne multifunkčným a maximálne využiteľným kúskom je aj takýto styling s plavkami. V kombinácii s jednodielným modelom alebo s nohavičkami s vysokým pásom pôsobí mimoriadne sofistikovane a evokuje exkluzívne destinácie či dokonca jachtovú módu. Košeľu si v beach či pool bare môžete dovoliť nosiť bez akéhokoľvek spodného dielu a v situáciách, kedy si spodnú časť nemôžete odpustiť stačí pridať napríklad džísnové šortky alebo pokojne háčkovanú sukňu.

alexandra sag@alexandra_sage

 

 

Letné šperky

Styling dovolenkových outfitov nie je len o oblečení, ale aj o doplnkoch. Tými obľúbenými s výrazne rekreačným nádychom sú šperky s prímorskými motívmi, od lastúr a muší až po korály, ale aj asymetrické perly, slamené či korkové kúsky a mnoho ďalších. Nebojte sa siahnuť po takýchto doplnkoch, skvelo dotvoria atmosféru vášho looku. Aj keď nepatríte k tým z nás, ktoré obľubujú dovolenkovo ladené šperky, toto je príležitosť vyskúšať niečo nové a vytvoriť maximálne dobrodružné a chic outfity.

devonleecarson@devonleecarlson

 

 

Šatka vo vlasoch

Jediná šatka sa dá využiť na množstvo spôsobov, od uviazania ako top či sukňa, dlhšie šatky dokonca aj ako šaty. Je však aj perfektným kúskom na vytvorenie letných účesov a zároveň na ochranu vlasov a ochranu pred samotným slnkom a úpalom. Existuje množstvo spôsobov, ako šatky uviazať do vlasov - od pirátskej po čelenky, no skvelo vyzerajú aj vlasy kompletne pod šatkou ukryté. Takýmto jednoduchým detailom okamžite zmeníte vzhľad svojho outfitu a to bez toho, aby ste sa vôbec snažili.

gypsea lust@gypsea_lust

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.jún 2021

Najmódnejšie strihy dámskych džínsov v s...

Rifle sú módnou ikonou v podstate odvtedy, ako sa dostali k širokým masám a asi neexistuje žena, ktorá aspoň jedny...


Trendy móda | 11.jún 2021

Najlepšie materiály na leto

Letné šatníky prispôsobujeme výberom aktuálnych trendov a typov produktov, ale zaujímať by sme sa mali aj o materiály, z ktorých...


Trendy móda | 11.jún 2021

Šperkové trendy na leto

Toto leto bude do veľkej miery patriť retro trendom. Podobne to bude aj v prípade šperkov, ktorých dizajn je častokrát...


Trendy móda | 10.jún 2021

Kapsulový šatník na dovolenku

Zbaliť sa na dovolenku býva veľká výzva, zmestiť všetky naplánované outfity do jedného kufra si vyžaduje veľa kreativity. Tieto kúsky...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...