Mnohí z nás sa džínsom počas leta maximálne vyhýbajú, no pravda je taká, že nás niekedy počasie dokáže poriadne zaskočiť. Potom sme nútení vytiahnuť aj teplejšie kúsky, ktoré však stále majú letnú atmosféru. S týmito džínsami vytvoríte veselé letné outfity, či už na chladnejšie rána a večery alebo na celý deň do klimatizovanej kancelárie.

Farebné

Pokiaľ ste mali naposledy farebné džínsy oblečené na základnej škole, tento trend bude pre vás veľkou nostlagiou. Túto sezónu sa totiž nosia menej typické farby, od ružovej až po zelenú. Vďaka tejto farebnosti bude váš outfit pôsobiť letnejšie a optimisticky. Nebojte sa farebné džínsy kombinovať s ďalšími veselými farbami.

džínsy na leto trendy inšpirácia outfit letné@emilisindlev

 

 

Deravé

Prvou položkou na vašom letnom džínsovom zozname by mali byť deravé džínsy. S týmto typom je to síce ako na hojdačke, no túto sezónu sú späť. Prinášajú do našich outfitov jemne punkový nádych a v lete zase predstavjú aj skvelý kompromis vďaka “vetraniu”. Jednoducho sa kombinujú a vytvoriť pomocou nich môžete aj elegantnejšie outfity.

pernilleteisbaek@pernilleteisbaek 

 

 

Vzorované

Ak patríte k tým odvážnejším a nebojíte sa skúšať najrôznejšie trendy, určite nevynechajte vzrované džínsy. Kvetiny, štvorčeky, psychadelické potlače alebo čokoľvek iné túto sezónu zdobí najrôznejšie typy nohavíc, džínsy nevynímajúc. Doprajte si dobrodružstvo a pokojne kombinujte aj viacero vzorov.

himichelleli@himichelleli 

 

 

Biele

Elegantnejším variantom sú zase biele džínsy, klasika, ktorá sa jednoducho kombinuje a nosí sa už dlhé roky počas leta. Krásne k nim zapadnú neutrálne farby a elegantný styling, no pohrať sa môžete aj s inými farbami či dokonca vzormi. Vytvoriť pomocou nich však môžete aj športovejší look, všetko je o stylingu.

anoukyve@anoukyve 

 

 

Široké

Už dlhšie populárne široké džínsy sú stále obľúbenou voľbou pre športovejší, ležérny styling. V lete sú skvelou voľbou lebo poskytujú viac priestoru a vetranie, čo je veľmi praktické. Doplniť k nim môžete chunky tenisky alebo turistické sandále a váš outfit bude skutočne trendy. Pre trochu viac elegancie ich doplňte lodičkami alebo sandálmi na podpätku.

deborabrosa@deborabrosa

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.jún 2021

Najmódnejšie strihy dámskych džínsov v s...

Rifle sú módnou ikonou v podstate odvtedy, ako sa dostali k širokým masám a asi neexistuje žena, ktorá aspoň jedny...


Trendy móda | 11.jún 2021

Najlepšie materiály na leto

Letné šatníky prispôsobujeme výberom aktuálnych trendov a typov produktov, ale zaujímať by sme sa mali aj o materiály, z ktorých...


Trendy móda | 11.jún 2021

Šperkové trendy na leto

Toto leto bude do veľkej miery patriť retro trendom. Podobne to bude aj v prípade šperkov, ktorých dizajn je častokrát...


Trendy móda | 10.jún 2021

Kapsulový šatník na dovolenku

Zbaliť sa na dovolenku býva veľká výzva, zmestiť všetky naplánované outfity do jedného kufra si vyžaduje veľa kreativity. Tieto kúsky...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...