S neustále stupňujúcimi sa teplotami a slnečnými dňami nás to už pomaly núti siahať po letnejších kúskoch a kombináciách. Optimistická nálada plná očakávaní od leta si vyžaduje farby, štýl, eleganciu aj uvoľnenosť. Inšpirujte sa chic outfitmi z Instagramu.

Mixovanie potlačí

Leto je ideálnym obdobím na mixovanie rôznych potlačí. Siahnuť môžete po najrôznejších kombináciách kvetín, zvieracích vzorov či geometrických prvkov, a báť sa nemusíte ani kombinovanie rôznych farieb a materiálov. Vytvoríte tak uvoľnené a bezstarostne pôsobiace outfity vhodné na každodenné nosenie.

letné outfity inšpirácia móda trendy@maggie_mccormack

 

Retro v modernom duchu

Tri retro kúsky, ktoré spoločne v jednom celku vyzerajú veľmi moderne. Toto dosiahnete kombináciou trendy širokých džínsov, vesty inšpirovanej pánskym šatníkom a slamenou kabelkou alebo košíkom. Outfit je ako stvorený do práce, ale pokojne aj na mestské potulky či večerné drinky na terase.

smythsisters@smythsisters 

 

 

Výrazná ružová

Ťažko by sme hľadali farbu, ktorá lepšie vystihuje leto ako práve výrazná ružová. Práve túto sezónu je navyše veľmi trendy, nosí sa v najrôznejších podobách od šiat cež blúzky až po saká, takže každý si nájde to svoje. Báť sa nemusíte ani statement kúskov, v ktorých budete doslova žiariť. Outfit v takejto farbe pôsobí optimisticky a chic.

alexriviere@alexriviere 

 

 

Každodenná elegancia

Letnú náladu vo svojom outfite jednoducho dosiahnete aj klasickými bretónskymi prúžkami. Pripomínajú prímorské destinácie, plavby po mori či obedy na promenáde. K nim stačí doplniť napríklad biele ľanové nohavice, džínsy alebo pokojne saténovú sukňu a bezstarostný, no stále elegantný outfit je na svete.

tylynnnguyen@tylynnnguyen 

 

 

V dovolenkovej nálade

Módny svet miluje rôzne typy setov. Nosia sa nielen sukňové, rôzne pletené, ale aj šortkové sety pozostávajúce zo šortiek a košele, či už s krátkym alebo dlhým rukávom. Ide o skvelú alternatívu ku klasickým kostýmom, ktorá je počas horúcich dní navyše aj praktickejšia. Pre uvoľnenejší styling stačí doplniť zaujímavú braletku a košeľu nechať rozopnutú.

amaka.hamelijnck@amaka.hamelijnck

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.jún 2021

Najmódnejšie strihy dámskych džínsov v s...

Rifle sú módnou ikonou v podstate odvtedy, ako sa dostali k širokým masám a asi neexistuje žena, ktorá aspoň jedny...


Trendy móda | 11.jún 2021

Najlepšie materiály na leto

Letné šatníky prispôsobujeme výberom aktuálnych trendov a typov produktov, ale zaujímať by sme sa mali aj o materiály, z ktorých...


Trendy móda | 11.jún 2021

Šperkové trendy na leto

Toto leto bude do veľkej miery patriť retro trendom. Podobne to bude aj v prípade šperkov, ktorých dizajn je častokrát...


Trendy móda | 10.jún 2021

Kapsulový šatník na dovolenku

Zbaliť sa na dovolenku býva veľká výzva, zmestiť všetky naplánované outfity do jedného kufra si vyžaduje veľa kreativity. Tieto kúsky...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...