Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 27. máj 2021

Romantická kolaborácia H&M x Brock Collection

Kvety, volány, šaty a dávka sexepílu. Taká je romantická a zmyselná móda na leto.

Romantická kolaborácia H&M x Brock Collection

Kvety, volány, šaty a dávka sexepílu. Taká je romantická a zmyselná móda na leto. Presne takú nám prináša aj najnovšia kolaborácia značiek H&M a Brock Collection, ktorá predstavuje vintage inšpirované kúsky s moderným nádychom na každodenné nosenie.

Pokiaľ značku Brock Collection ešte nepoznáte, určite sa zamilujete do jej estetiky. Založená bola v roku 2014 duom Laura Vassar a Kristopher Brock. Odvtedy je jej tvorba známa éterickými, no pritom nedbalo romantickými kúskami, ktoré sú založené na precíznych strihoch a krásnych siluetách. Kolaborácia so značkou H&M je presne taká istá.

1203 Portrait 72ppi Lookbook 01 0992096001  1203 Portrait 72ppi Lookbook 05 0994606E2808B001  1203 Portrait 72ppi Lookbook 07 0994670E2808B001 

V línii nájdete romantické dizajny s mestským nádychom, medzi ktorými sú šaty, blúzky a topy, džínsy či šortky a dokonca aj topánky a doplnky ako slnečné okuliare či šperky a kabelky. Každý kúsok vyniká krásnou siluetou s nedbalým vzhľadom, ale aj samotnými látkami, ktoré sú v modeloch využité. Farebná paleta sa pohybuje na rozmedzí svetloružovej, krémovej a svetlomodrej, čo skvelo podčiarkuje celkovú ležérnu filozofiu kolekcie s jemne romantickým nádychom. Skvelé na kolaborácii je aj to, že je vyrobená z udržateľných materiálov ako organický ľan, organická bavlna či recyklovaná bavlna a polyester alebo Tencel™ Lyocell.

Still life images Ashley0022  Still life images Ashley0032  Still life images Ashley0035  Still life images Ashley010 

“Sme nadšení spoluprácou s Brock Collection, ktorá je známa jej luxusným remeselným spracovaním, nádhernými siluetami a strihmi. V ich dizajnoch však nájdete aj krásu v ležérnosti, čo zabezpečuje veľmi jednoduché nosenie, čo veríme, že je ich kľúčom k úspechu. Chceme tak osláviť romantiku a urobiť ju dostupnou pre mnohých,” povedala riaditeľka dizajnu v H&M, Maria Östblom. Nadšenie však zdieľa aj Brock Collection, ktorá je nadšená z toho, že sa k ich tvorba takýmto spsôsobom bude môcť priblížiť ľuďom. “U nás bola tvorba vždy o prepájaní nitiek medzi mestským, upraveným štýlom a ležérnosťou. Sme preto radi, že to teraz môžeme predstaviť ďalšej skupine ľudí. Každý kúsok v kolekcii je špeciálny a nesie v sebe romantický šarm, no ostáva stále ležétny,” povedali Laura Vassar a Kristopher Brock ku kolekcii.

Still life images Ashley0020  Still life images Ashley0062  Still life images Ashley0062  Still life images Ashley004 

Celá kolekcia H&M x Brock Collection sa dostane do predaja už 1.júna a dostupná bude vo vybraných butikoch H&M po celom svete, ale aj online na webe značky H&M.

Foto: H&M

837

Súvisiace články