Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku na sofistikovanosti, v iných prípadoch zase na jemnej extravagancii. Tieto typy šperkov budú vládnuť trendom nasledujúce obdobie.

Pevné retiazky

Jeden z najobľúbenejších šperkových trendov sú pevnejšie retiazky, častokrát nazývané aj “hadíkové” kvôli ich vlnivému charakteru. Sú populárnou voľbou všetkých minimalistiek pretože dokážu ozvláštniť akokoľvek jednoduchý outfit.

šperky trendy móda doplnky outfit styling@ch.phr8ph 

 

Medajóny

Prívesky v štýle medajlónov sú takým nostalgickým návratom do minulosti, avšak napriek tomu majú výrazný moderný nádych. Nosia sa na dlhších retiazkach a v hlbších výstrihoch. Sú skvelou voľbou na každodenné nosenie pretože sa hodia k rôznym štýlom.

monikh@monikh

 

 

Srdiečkové prstene

Na scénu sa dostávajú ďalšie retro trendy, niektoré majú aj jemne infantilný nádych. Jedným z nich sú srdiečkové prstene, po ktorých siaha čoraz viac štýlových žien. Skombinovať ich môžete s ďalšími prsteňmi alebo ich môžete nosiť osamote.

laurenladnier@laurenladnier

 

 

Členkové retiazky

Členkové retiazky sa začali nosiť už pár sezón dozadu, no teraz zažívajú jemný upgrade. Podobne ako náramky či náhrdelníky sa totiž nosia navrstvené alebo na oboch nohách. Pokojne siahnite aj po menej typických dizajnoch, napríklad po perličkových.

 jeanettemadsen @_jeanettemadsen_

 

 

Cukríkové

Ďalšou nostalgickou spomienkou na 90.roky sú “cukríkové” šperky pozostávajúce z farebných korálikov vytvárajúce kontrastné dizajny. Takéto kúsky sa nosia na krku aj na rukách a experimentovať môžete aj s ich vrstvením.

heartzeena@heartzeena

 

 

Perličky

Aby neboli všetky šperkové trendy len extravagantné a výrazné, svoje miesto si medzi nimi našli aj perly. Nie však v klasickej verzii, ale v tej asymetrickej, ktorá je dnes veľmi populárna. Vďaka tomu sa takéto šperky hodia aj na každodenné nosenie.

thatsaleaf@thatsaleaf

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.jún 2021

Najmódnejšie strihy dámskych džínsov v s...

Rifle sú módnou ikonou v podstate odvtedy, ako sa dostali k širokým masám a asi neexistuje žena, ktorá aspoň jedny...


Trendy móda | 11.jún 2021

Najlepšie materiály na leto

Letné šatníky prispôsobujeme výberom aktuálnych trendov a typov produktov, ale zaujímať by sme sa mali aj o materiály, z ktorých...


Trendy móda | 11.jún 2021

Šperkové trendy na leto

Toto leto bude do veľkej miery patriť retro trendom. Podobne to bude aj v prípade šperkov, ktorých dizajn je častokrát...


Trendy móda | 10.jún 2021

Kapsulový šatník na dovolenku

Zbaliť sa na dovolenku býva veľká výzva, zmestiť všetky naplánované outfity do jedného kufra si vyžaduje veľa kreativity. Tieto kúsky...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...