Aj keď na jar už mnohí očakávame slnečné počasie a príjemné teploty, môže sa stať, že nás prekvapí buď chladnejšie ráno alebo večer, či dokonca premenlivé počasie. Na takéto príležitosti je dobré vyzbrojiť sa vhodnými kúskami, s ktorými tieto nástrahy jari hravo zvládneme.

Ľahký & prešívaný

Veľmi populárnym kúskom v jarnom období je už niekoľko sezón ľahký prešívaný kabát alebo bunda. Oproti zimným prešívaným kúskom je samozrejme výrazne tenší a preto je vhodný do jarných teplôt. Pôsobí veľmi elegantne, avšak prispôsobiť sa dokáže aj športovejším lookom. Aj napriek tomu, že ide o trendy záležitosť, je to nadčasová voľba.

jarné bundy kabáty trendy inšpirácia@y.a.t.r.i

 

Náš tip:

ZARAZARA

 

 

Trench coat

O trench coate by sa dali písať ódy, miluje ho každá módna influencerka, celebrity aj mnohé štýlové dámy v našom okolí. Je univerzálny, vždy štýlový a veľmi praktický. Na jar (aj jeseň) je ako stvorený a mal by tvoriť zákald každého šatníka bez ohľadu na vek či štýl. Neprekvapí ho ani nepredvídateľné počasie.

 rebeccajackson@_rebeccajackson

 

Náš tip:

COSCOS

 

 

Sako z brúsenej kože

Ak nie ste na trendy kožené saká a bundy, skúste sofistikovanejšiu alternatívu z brúsenej kože alebo s efektom brúsenej kože. Takýto kúsok bude pôsobiť veľmi elegantne a zároveň neopozerane. Jednoducho sa kombinuje a na jar je skvelým kúskom, ktorý vás zachráni aj v nepriaznivom počasí.

bubblyaquarius@bubblyaquarius

 

Náš tip:

Stand StudioStand Studio

 

 

Čierne sako

Ďalšou klasikou, ktorá sa takisto hodí každému je čierne sako. Pri jeho kombinovaní nemusíte dlho vymýšľať pretože zapadne do akéhokoľvek outfitu. Je ako stvorený na dni, keď neviete čo na seba a chcete staviť na istotu. Počas jarných rán a večerov vás ohreje, no počas dňa vám nebude na príťaž.

lucywilliams02@lucywilliams02

 

Náš tip:

ArketArket

 

 

Košeľový kabát

Kabát s prvkami košele častokrát nazývaný “shacket” je veľmi ležérnou, nenáročnou voľbou. Vďaka svojej nedbalej elegancii sa dá skombinovať v rámci najrôznejších outfitov, je praktický a veľmi trendy. Je skvelým kúskom v prípade, že nie ste úplne “sakový” typ, no chceli by ste štýlový kúsok do premenlivého počasia.

lissyroddyy@lissyroddyy

 

Náš tip:

MangoMango

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...