Doplnky sú ako stvorené na oživenie našich outfitov. Nezáleží na tom, aký máte štýl alebo či ste fanúšikom doplnkov, tieto kúsky prinesú do vašich lookov dávku pozitívnej energie, farieb a štýlu. Inšpirujte sa.

Vzorovaná šatka

Vzorovaná šatka je veľmi multifunkčný doplnok lebo sa dá využiť na rôzne spôsoby. Dlhšie šaty využijete nielen v účesoch, ale vytvoríte pomocou nich aj zaujímavé topy. Najjednoduchším spôsobom ako ozvláštniť svoj look je uviazať ich do vlasov. Trendy sú rôzne spôsoby od pirátskeho cez čelenky alebo šaty zapletené do vrkočov či stiahnuté v drdole.

jarné doplnky móda inšpirácia trendy@minimidimichi

 

Veselé klobúky

Ďalším 2v1 kúskom je klobúk. Nosia sa rôzne typy a štýly, no medzi tie najpopulárnejšie stále patria rybárske modely. Tento rok siahnite po veselom, vzorovanom kúsku, ktorý má príjemný retro nádych, no zároveň pôsobí veľmi trendy. Jeho druhým veľkým benefitom je aj to, že chrániť našu pleť pred slnkom.

maggie mccormack@maggie_mccormack

 

 

Farebné šperky

Doplnky sú skvelým nástrojom na to, aby sme sa v tvorbe svojich outfitov trochu odviazali a priniesli do našich lookov viac zábavy. Farebné šperky sú ideálne na obdobie jari a leta pretože pôsobia bezstarostne a vyžarujú pozitívnu energiu. Vyberať si môžete z farebných náramkov či náhrdelníkov, ktoré pokojne medzi sebou kombinujte a miešajte.n

fiahamelijnck@fiahamelijnck

 

 

Retro gumičky

Retro objemné gumičky sú stále obľúbené, zrejme aj preto, že ležérne plnia účel zaujímavého doplnku avšak nepôsobia vôbec prehnane. Jednoducho ideálny doplnok na každodenné nosenie, ktorý môžete využiť v drdoloch, konskom chvoste a mnohých ďalších účesoch. Stavte na zaujímavé pastely alebo príjemné vzory.

maryljean@maryljean

 

 

Elegantné okuliare

Aj v trendoch medzi slnečnými okuliarmi nájdeme niekoľko retro trendov. Jedným z nich sú farebné sklá alebo retro siluety, ktoré sa tešia čoraz väčšej popularite. Takýmto spôsobom môžete do svojho outfitu priniesť náznak farieb a uvoľnenosti. Je to doplnok, ktorý využijete v rámci každodenného nosenia.

jourdansloane@jourdansloane

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...