Pre každého znamená romantika niečo iné. Rovnako sa líšia aj naše predstavy o romantickom outfite. Nemusí to však byť len o šatách, kvetinách a ružovej farbe, zmes sexepílu a chic štýlu môžete do svojich outfitov priniesť mnohými ďalšími spôsobmi. Inšpirujte sa zaujímavými outfitmi svetových módnych ikon a vytvorte romantické outfity na jarné rande či bežné dni.

Chic top & džínsy

Začnime menej typickou kombináciou. Aj džínsy totiž dokážu veľmi jednoducho získať na romantickom nádychu, stačí, ak ich doplníte tými správnymi kúskami. Už len zaujímavý top dokáže urobiť veľký rozdiel. Svoje džínsy tak pokojne skombinujte s off-shoulder topom, korzetovým topom alebo sexi blúzkou a ležérne romantický outfit je na svete.

romantické outfity na jar leto inšpirácia štýl@aimeesong

 

 

Maxi šaty

V prípade, že hľadáte niečo klasické a jednoduché, stavte na svoje obľúbené maxi šaty. Nezáleží na ich strihu, farbe či štýle, každý takýto model má v sebe dávku romantiky. Obľúbené sú modely s objemnými rukávmi v neutrálnych farbách, ktoré sú veľmi populárne na bežné nosenie, či už do práce alebo vo voľnom čase. Doplňte podľa počasia - sandálmi alebo teniskami.

chloehayward @chloehayward_

 

 

Slip sukňa & jemný svetrík

Sofistikovaná, elegantná voľba, ktorá sa vám osvedčí aj počas bežného nosenia pretože nejde o vyslovene romantický outfit. Napriek tomu pôsobí veľmi zmyselne a trendy, čo osloví aj milovníčky romantickej módy. Pre podčiarknutie ženského efektu voľte pastelové farby alebo odtiene ružovej či červenej, no nebojte sa ani neutrálnych klasík ako čierna a biela alebo prírodné tóny.

katiecung@katiecung

 

 

Tea dress

Silueta tohto typu šiat sa hodí každej postave, veku či výške. Je nadčasová, elegantná a pritom hravá, krásne definuje postavu a zvýrazňuje všetky prednosti. “Čajové” šaty pôsobia väčšinou vždy romanticky práve vďaka svojmu strihu. Ide však o veľmi ležérnu voľbu, ktorej romantickú stránku môžete utlmiť teniskami alebo naopak, podčiarknuť sandálmi alebo espadrillkami.

sabinasocol@sabinasocol

 

 

Pletený set

Pletené sety v rôznych podpách a kombináciách sú momentálne veľmi populárne. Nejde o vyslovene romantickú záležitosť, avšak vďaka svojej zmyselnosti takisto pôsobia čiastočne romanticky. Vyberať si môžete zo setu pozostávajúceho zo sukne a topu alebo svetru, ale pokojne aj z nohavíc alebo šortiek doplnených ladiacim topom/ svetrom. Jednoduché a efektné.

lilyisabellaclark@lilyisabellaclark

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 07.máj 2021

Deň matiek so značkou Fendi

Na oslavu Dňa matiek si značka Fendi pripravila pestrú ponuku štýlových darčekov, ktoré sú inšpirované nielen trendami tejto sezóny, ale...


Fashion Week | 05.máj 2021

Minulosť a budúcnosť na treťom prehliadk...

Posledný prehliadkový deň na Mercedes-Benz Prague Fashion Week nás zobral do minulosti aj budúcnosti. Dizajnérky Michaela Hriňová a Denisa Dovala...


Trendy móda | 05.máj 2021

Must-have sezóny: 90’s slnečné okuliare

Milovníci retro trendov, zbystrite! Ďalšie trendy z 90.rokov ožívajú a tentokrát prichádzajú na scénu vo forme doplnkov. Počas jari a...


Trendy móda | 05.máj 2021

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek k nám už...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...