Jar je ako stvorená na farebné outfity. Vyberte si také, ktoré sršia pozitívnou energiou a príjemnou veselosťou, ktorá rozžiari akýkoľvek deň. Tieto farby inšpirované šťavnatými tónmi ovocia patria túto sezónu k tým najpopulárnejším.

Citrónovo žltá

Žltá je na scénu už dlhšie, no práve jar je ideálnym obdobím, kedy ju v outfite vyskúšať. Tlmené, pastelové tóny pripomínajúce citrón sú na jednej strane žiarivé, avšak dostatočne elegantné na to, aby sa dali jednoducho kombinovať a nosiť aj pri formálnejších príležitostiach.

 jarné farby outfity móda inšpirácia trendy@vitaliia

 

 

Mandarínková

Ak máte chuť na niečo exotickejšie, siahnite po odtieňoch oranžovej inšpiroavných mandarínkami. Trend tejto farby je takisto na scéne už dlhšie, avšak na jar je skvelá práve preto, lebo dokáže rozžiariť aj bledú pokožku a priniesť do outfitu náznak prichádzajúceho leta.

monikh@monikh 

 

 

Jablkovo zelená

Nasledujúce obdobie bude do veľkej miery patriť práve zelenej a jej najrôznejším podobám. Určite do svojho šatníka doplňte výrazné tóny jablkovo zelenej, ktoré svojou odvážnou povahou krásne spestria akýkoľvek šatník. Sú skvelou voľbou na kombináciu s neutrálnymi farbami.

xeniaadonts@xeniaadonts 

 

 

Hroznová

Farba inšpirovaná hroznom je menej typická a v outfitoch ju nevidíme až tak často. Napriek tomu je pôsobivá a veľmi chic. Kombinovať sa dá s rôznymi pastelovými tónmi, ale vynikne aj popri základných, prírodných farbách. Pôsobí elegantne a zároveň šťavnato.

lissyroddy@lissyroddy 

 

 

Malinová

Jedným z najväčších farebných hitov sezóny je ružová. Odtieň inšpirovaný sladkými malinami je preto na jar ako stvorený. V akomkoľvek outfite okamžite zaujme a hodí sa všetkým tónom pokožky. Krásne zažiari v rôznych farebných kombináciácha štýloch.

carodaur@carodaur

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...