Keď sa povie Cartier, mnohým z nás okamžite napadne ikonický symbol pantera. Tento element zdobí šperky prestížneho šperkárskeho domu už dlhé roky a spája sa nám s luxusom, odvahou, ale aj sofistikovanou ženskosťou. Teraz panter zdobí aj novinku v portfóliu značky - náramok La Panthère de Cartier.

 

panthere cartier náramok šperky luxusné dizajn doplnky luxus

 

Náramok je súčasťou kolekcie La Panthère de Cartier, ktorý okamžite zaujme svojimi harmonicky pôsobiacimi líniami a pružnosťou, čo zároveň stelesňuje podstatu tejto šelmy. Pri navrhovaní tohto kúsku mali dizajnéri a šperkári na mysli jeho prispôsobivosť. Tak vznikol exkluzívny šperk s efektom druhej kože. Spája sa v ňom elegantná estetika s pôsobivými detailmi, no zároveň umenie jednoduchosti. Oblý náramok je ukončený hlavou pantera s očami zo smaragdov alebo tsavoritov, ktoré doslova hypnotizujú.

 

HyperFocal: 0  HyperFocal: 0  CAR CRN6718217 CCS 01 03 TC 2116254 

 

Náramok však vyniká aj svojou flexibilitou v kombinácii so vzácnymi kovmi, ktorá bola dosiahnutá špeciálnymi zliatinami zlata. Cartier tak v tomto šperku prepojil technickú vyspelosť s dizajnovou precíznosťou. Aj keď sa to vďaka pružnosti môže zdať, vo vnútri náramku by ste nenašli žiadne pružiny, prispôsobivosť bola dosiahnutá len vďaka špeciálnym postupom, technikám a vyspelým zliatinám.

 

FLEX 25X30 300dpi RVB V3 copie

 

Zároveň ponúka možnosti kombinovania viacerých variantov. K dispozícii máte žlté a ružové zlato s možnosťou výberu osadenia briliantov. Zvoliť si môžete osadenie hlavy a chvosta pantera, alebo môžete siahnuť po maximálnej jednoduchosti bez drahokamov. Aby bol tento náramok skutočne ako druhou kožou, vnútornú stranu náramku môžete ozdobiť gravírovaním dôležitého dátumu, iniciálok alebo tajného odkazu.

 

Visuel 1 Cover

 

Foto: archív značky

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...