Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac farieb a trochu unikátnosti. Tá na scénu prichádza v podobe vzorovaných nohavíc, ktoré sa dostávajú medzi najpopulárnejšie kúsky sezóny. Ako tieto odvážne nohavice nosiť?

 

vzorované nohavice trendy outfit inšpirácia@sara_waiste

 

Odvážili by ste sa obliecť si vzorované nohavice? Kúsky, aké sa nosili v 60. až 90.rokoch mnohí až doteraz považovali za obrovský prežitok. Avšak teraz sa vracajú an scénu v plnej sile, čo je vidieť v outfitoch štýlových žien po celom svete. Nosia sa najrôznejšie vzory a farby, ale aj kombinácie s inými kúskami v rámci outfitu. Nájdete si tú svoju aj vy?

Vyberať si môžete z najrôznejších vzorov, veľmi obľúbené sú rúzne retro potlače od psychadelických a lá 60. a 70.roky až po kvetinové z 90.rokov či nadčasovú kockovanú potlač a zvieracie vzory. Zdobiť môžu najrôznejšie typy nohavíc od džísnov v rôznych strihoch až po zvonové nohavice alebo široké modely. 

Foto: Instagram

 

 

Vzhľadom na štýl takýchto nohavíc sa vôbec nemusíte báť najrôznejších kombinácií. Častou voľbou sú práve ďalšie výrazné farby alebo vzory, vďaka ktorým je veľmi jednoduché vytvoriť pútavé, odvážne outfity inšpirované retro módou. Zaujímavú kombináciu však vytvoríte kombináciou jednofarebných kúskov, ktoré v prítomnosti vzorov pôsobia veľmi harmonicky. Čierno-biela zebrová potlač napríklad krásne vynikne s trendy zelenou. Ak však chcete staviť na tlmenejší outfit, doplňte vzorované nohavice neutrálnou farbou, napríklad bielou, čiernou, hnedou alebo sivou. Tá do outfitu prinesie viac harmónie.

 

Naše tipy:

Foto: archív značiek

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...