Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac farieb a trochu unikátnosti. Tá na scénu prichádza v podobe vzorovaných nohavíc, ktoré sa dostávajú medzi najpopulárnejšie kúsky sezóny. Ako tieto odvážne nohavice nosiť?

 

vzorované nohavice trendy outfit inšpirácia@sara_waiste

 

Odvážili by ste sa obliecť si vzorované nohavice? Kúsky, aké sa nosili v 60. až 90.rokoch mnohí až doteraz považovali za obrovský prežitok. Avšak teraz sa vracajú an scénu v plnej sile, čo je vidieť v outfitoch štýlových žien po celom svete. Nosia sa najrôznejšie vzory a farby, ale aj kombinácie s inými kúskami v rámci outfitu. Nájdete si tú svoju aj vy?

Vyberať si môžete z najrôznejších vzorov, veľmi obľúbené sú rúzne retro potlače od psychadelických a lá 60. a 70.roky až po kvetinové z 90.rokov či nadčasovú kockovanú potlač a zvieracie vzory. Zdobiť môžu najrôznejšie typy nohavíc od džísnov v rôznych strihoch až po zvonové nohavice alebo široké modely. 

Foto: Instagram

 

 

Vzhľadom na štýl takýchto nohavíc sa vôbec nemusíte báť najrôznejších kombinácií. Častou voľbou sú práve ďalšie výrazné farby alebo vzory, vďaka ktorým je veľmi jednoduché vytvoriť pútavé, odvážne outfity inšpirované retro módou. Zaujímavú kombináciu však vytvoríte kombináciou jednofarebných kúskov, ktoré v prítomnosti vzorov pôsobia veľmi harmonicky. Čierno-biela zebrová potlač napríklad krásne vynikne s trendy zelenou. Ak však chcete staviť na tlmenejší outfit, doplňte vzorované nohavice neutrálnou farbou, napríklad bielou, čiernou, hnedou alebo sivou. Tá do outfitu prinesie viac harmónie.

 

Naše tipy:

Foto: archív značiek

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...