Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja za zváženie a vyskúšanie. Ak máte chuť na malý experiment, vyberte si niektorý z nasledujúcich trendov.

Crop topy

Sofistikované verzie crop topov sú konečne tu. Nosia sa v kombinácii s populárnymi koženými nohavicami, širokými nohavicami, ale aj sukňami. Ak ste sa skráteným topom doteraz vyhýbali kvôli ich infantilnosti, toto je vaša šanca vyskúšať ich v elegantnejšej podobe.

jarné trendy inšpirácia trendy móda@handinfire

 

 

Logá

S týmto trendom to je ako na hojdačke, raz ho milujeme a raz ho nenávidíme. Avšak napriek tomu sa pomerne dlho dokáže držať na vrchole popularity a nosiť sa preto bude aj na jar. Nebojte sa teda siahnuť po výrazných logách na akýchkoľvek kúskoch od oblečenia až po doplnky.

tylynnnguyen@tylynnnguyen

 

 

Žiarivá zelená

Táto farba samozrejme nie je pre každého pretože je skutočne výrazná. Avšak žiarivá zelená si postupne získava svoje publikum, čo je vidieť aj na sociálnych sieťach, kde sa v outfitoch svetových influenceriekm objavuje čoraz častejšie. Ak si nie ste istí, začnite maličkosťami.

eimilisindlev@emilisindlev

 

 

Výrazné potlače

Pokračovanie trendov vytiahnutých z 90.rokov prebieha aj prostredníctvom výrazných potlačí. Či už zvolíte kvetiny, batiku alebo kašmírový vzor či čokoľvek iné, budete naladení na vlnu retro trendov. Nebojte sa výrazných farieb aj divokejších motívov.

maggie mccormack@maggie_mccormack

 

 

Statement podpätky

Po teniskách sa konečne vraciame aj ku sofistikovaným podpätkom, ktoré túto sezónu budú vládnuť. Nie to o ich výške, ale unikátnosti a zaujímavom tvare. Ak hľadáte statement kúsok pre túto sezónu, siahnite po unikátnom modeli topánok.

giorgiatordini@giorgiatordini

 

 

Ružová

Hot pink sa popri žiarivej zelenej stáva hitom sezóny, zrejme aj preto, že pre mnohých z nás je priateľnejšou voľbou ako netypická zelená. Hodí sa každému, dá sa využiť v doplnkoch aj celých outfitoch, pôsobí šťavnato a sviežo, čo sa po dlhej dobe v neutrálnych farbách celkom hodí.

leoniehanne@leoniehanne

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...