Doplnky tvoria celok a práve tie determinujú, aký finálny pocit budete mať zo svojho outfitu. Preto na výbere tých správnych doplnkov vždy záleží. Týmito praktickými kúskami však dotvoríte takmer každý outfit a postaráte sa o štýlový výsledok.

Retro okuliare

Pri čoraz častješích slnečných dňoch si nezabúdajte chrániť aj svoj zrak. Pomôžu vám v tom slnečné okuliare, ktoré sú snáď najpopulárnejším doplnkom po kabelkách. Túto sezónu stavte na retro model, či už s farebnými sklami alebo s hranatým rámom. Okamžite pozdvihnú akýkoľvek outfit na nový level.

jarné doplnky trendy móda outfit styling@matildadjerf

 

 

Vzorované klobúky

Ak by sme si mali vybrať iba jeden doplnok, bez ktorého sa v lete nezaobídeme, bol by to klobúk. Nielenže týmto doplnkom chránime seba a svoju pleť pred spálením (a neželaným starnutím), ale zároveň ním dokážeme veľmi jednoducho a rýchlo oživiť akýkoľvek outfit. Túto sezónu sa nosia vzorované, či už kvetinové, batikované alebo štvorčekové či akékoľvek iné.

amaka.hamelijnck@amaka.hamelijnck 

 

 

Slzičková kabelka

Táto kabelka bude hitom sezóny. Naznačili nám to influencerky, ktoré sa jej nevedia nabažiť a nosia ich v tých najrôznejších farbách. Keďže ide o mimoriadne rpaktický a cool kúsok, predpovedáme jej dlhé vládnutie. Stavte však mna neutrálnu verziu, pokiaľ ju chcete vynosiť počas dlhých rokov a na mnoho spôsobov.

brooklynngallagher @brooklynngallagher  

 

 

Statement podpätky

Statement podpätky sú opäť v hre, pretože si nimi potrebujeme vynahradiť tie dlhé mesiace sedenia doma. Nie je to však o výške, ale o zaujímavosti. Pokojne teda siahnite po typickom podpútku a lá Amina Muaddi alebo si vyberte iné zaujímavé modely, ktoré si získajú pozornosť svojim netypickým tvarom.

emilisindlev@emilisindlev 

 

 

Unikátne perličky

Dlho sme sa spoliehali na hrubé, zlaté retiazky, ktoré sme nosili pri každej možnej príležitosti. Teraz je načase siahnuť po niečom sofstikovanejšom, avšak s jemným hippie duchom. Na mysli máme nepravidelné, asymietrické perly, ktoré tieto dve stránky v sebe spájajú. Pôsobia veľmi elegantne, nehovoriac o tom, že sú to unikáty.

ch.phr8ph@ch.phr8ph 

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...