Instagram je neustále plný najrôznejších trendov, ktoré sa aj poriadne rýchlo striedajú a menia. Niektoré sú však také veľké, že dokážu pretrvať aj v záplave konkurencie. Medzi topánkami sme našli 7 modelov, na ktoré nedajú doupstiť svetové influencerky a patria tak ku najpopulárnejším topánkam na Instagrame.

Retro Prada

Z dielne značky Prada pochádzajú jedny z najzapamätateľnejších topánok sezóny. Inšpirované sú retro siluetami z 90. rokov, no napriek tomu pôsobia veľmi chic a moderne. Vďaka nižšiemu podpätku sú navyše praktickou voľbou a kontrast výraznou farbou zase prináša do inak elegantných topánok trochu športovejší nádych.

topánky trendy instagram inšpirácia obuv trendy@venswifestyle

 

Extravagantné Balenciaga

Extravagancia už jednoducho k značke Balenciaga patrí. Avšak vždy to dokáže urobiť inak, inovatívne a tak trochu couture. To platí aj v prípade modelu topánok Scrunchie Knife Pump. Sú to lodičky v extravagantných, výrazných farbách s nazberaný detailom na päte, ktorý pripomína gumičkou (scrunchie). Lodičky sú navyše dostupné s rôznymi výškami podpätku.

pernilleteisbaek@pernilleteisbaek

 

 

Architektonické Attico

Sandále Devon talianskej značky Attico patria k najzaujímavejším modelom sezóny. Vďačiť za to môžu svojmu unikátne tvarovanému podpätku, ktorý akoby bol inšpirovaný architektúrou či sochárstvom. V kombinácii s čímkoľvek budú pôsobiť cool a okamžite si získajú pozornosť. Jednoducho statement kúsok, ktorý si zamilovala napríklad aj Hailey Bieber.

giorgiatordini@giorgiatordini

 

 

Kolaborácia Amina Muaddi x AWGE

Dizajnérka topánok Amina Muaddi si veľmi rýchlo získala základňu fanúšikov medzi svetovými celebritami, niet divu, že aj jej najnovšia kolaborácia s AWGE je obrovským úspechom. Jej charakteristický podpätok je skombinovaný s retiazkou okolo členku inšpirovanou šperkami, ktoré nosí A$AP Rocky (AWGE je agentúra stojaca za umelcom).

fionazanetti@fionazanetti

 

 

Comfy Givenchy

Trend pre každého milovníka “ugly” módy, ale aj pre tých, ktorí preferujú pohodlie pred dizajnom. Model šľapiek značky Givenchy síce nie je na pohľad najatraktívnejší, no aj napriek tomu si už stihol získať obrovské zástupy fanúšikov, vrátane celebrít. Názov topánok je Marshmallow, napovedá nám to, prečo sú také obľúbené.

givenchyofficial@givenchyofficial

 

 

Luxe Mach & Mach

Tieto luxusne pôsobiace topánky od značky Mach & Mach nám svojim dizajnom pripomínajú party season a všetky glam eventy z minulého života pred pandémiou. Sú doslova takým malým únikom z reality, zrejme aj preto si získali takú obrovskú popularitu. Nie je to model na bežné nosenie, ale klenot, ktorý vytiahnete na tie najšpeciálnejšie príležitosti.

leoniehanne@leoniehanne

 

 

Old School Hermés

Ak máte radi pohodlie a retro štýl k tomu, tieto topánky vás potešia. Klasické dreváky sa totiž vracajú na scénu a dokonalo tak dopĺňajú všetky comfy, loungewearové trendy, ktoré si teraz tak veľmi užívame. K najpopulárnejším topánkam tak patria aj tieto dreváky značky Hermés.

camillecharriere@camillecharriere

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...