Kalifornia sa takmer celoročne teší z príjemného počasia, ktoré by sme mohli prirovnať k teplejšej jari v našich končinách. Denné teploty umožňujú štýlovým dámam experimentovať v outfitoch a kombinovať najrôznejšie trendy z rôznych sezón. Outfitmi z tejto oblasti sa práve preto plánujeme inšpirovať na jar.

Color-blocking

Klasickými kúskami sa dá veľmi jednoducho vytvoriť kalifornský look. Sarah na to potrebovala iba široké nohavice v populárnejš hnedej farbe, ktoré doplnila trendy kardigánom v tlmenej modrej. Táto farebná kombinácia pôsobí veľmi chic a neokukane, no zároveň je veľmi jemná. Aby outfit získal na typickom kalifornskom vibe, pridala k nemu Conversky a klobúk.

jarné outfity kalifornčanky inšpirácia@collagevintage 

 

 

Mini a sporty

Na tomto outfite vidíme príklad kombinovania kúskov z viacerých ročných období. Jill dala dokopy populárnu minisukňu a oversized športovú mikinu, ktoré doplnila trendy čižmami po kolená. Keďže takáto kombinácia je možná len počas vyšších, avšak nie úplne vysokých teplôt, jar je ideálnym obdobím na jeho vyskúšanie.

littleblackboots@littleblackboots

 

 

Ležérna klasika

Len málokde na svete by ste našli kombináciu džínsov a letných sandálov alebo šľapiek, v Kalifornii to je každodenná realita. Rána sú síce chladnejšie, avšak od obeda sa Kalifornčania tešia príjemným teplotám. Kombinácia klasík ako prúžkovanej košele, rovných džísnov a nadčasových šľapiek je tal úplnym základom na kažodenné nosenie.

sincerelyjules@sincerelyjules

 

 

Elegantne

Jednoduchosti je krása a dôkazom toho je aj tento nenáročný outfit, v ktorom hrajú hlavnú rolu kožené nohavice v bardovej farbe. K nim už Aimee hodila len priehľšadný top v neutrálnej farbe a nadčasovú kabelku. Vytvorila tak jednoducho elegantný outfit vhodný do práce alebo na formálnejšie príležitosti. Aby mu dodala viac šmrncu, nezabudla na masívne kovové detaily.

aimeesong@aimeesong

 

 

Jar po kalifornsky

Cyklistické šortky sú jedným z najpopulárnejších kúskov, ktoré doslova definujú kalifornský štýl. Využiť sa dajú na množstvo spôsobov a takto môže vyzerať ich jarbé využitie. Camila stavila na outfit tón v tóne, v ktorom skombinovala cyklistické šortky s topom a na vrch prehodila košeľu v rovnakej farbe. Aby dosiahla typický kalifornský kontrast, doplnila outfit “naked” sandálmi, ktoré sú pre Kaliforniu takisto charakteristické.

camilacoelho@camilacoelho 

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...