Na jarných outfitoch je skvelé to, že nám umožňujú prepojiť niekoľko ročných období do jedného stylingu. Kombinácie zimných a letných kúskov tvoria trendy jarné outfity, ktoré nám zaručene ozvláštnia deň.

Romanticky a biznisovo

Romanticky pôsobiace letné šaty v kombinácii s ovesized sakom a členkovými čižmami prepájajú to najlepšie z oboch svetov- ženskosti a formálnej elegancie. Skvelá kombinácia na jar, či už do práce alebo len tak na prechádzku.

jarné outfity inšpirácia trendy móda@em_tong

 

Kožené nohavice & kardigán

Dve trendy kúsky v jednom outfite môžu vyzerať aj takto. Koža je stále veľmi obľúbená, pôsobí moderne a minimalisticky a v kombinácii s jednoduchým, ale zaujímavým kardigánom sa dostáva ešte na vyšší level.

laurencrowe88@laurencrowe88

 

 

Loungewear

Svojich obľúbených domácich kúskov sa nemusíte vzdávať ani jar, pretože v kombinácii s vhodnými dizajnmi môžu pôsobiť aj takto chic. Stavte na trendy loungewear kúsky ako široké nohavice a doplňte ďalšími modelmi tón v tóne.

emmanuellek @emmanuellek_

 

 

Mixing

Nebojte sa experimentov a spojte do jedného outfitu pokojne aj kúsky reprezentujúce viacero ročných období, saténová sukňa a prúžky sú častými letnými elementami, zatiaľ čo sako alebo svetre sú tie jarno-jesenno-zimné. Spolu však vyzerajú veľmi chic.

 jessicaskye@_jessicaskye

 

 

Old School

Niekedy jednoducho nie je nič lepšie ako kombinácia starých dobrých kúskov overených časom. Do tejto kategórie určite patria klasické, rovné alebo skinny džínsy a nadčasové tenisky. Ozvláštniť tento outfit môžete trendy dizajnmi, akým je napríklad aj pletená vesta.

fakerstrom@fakerstrom

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...