Na jarných outfitoch je skvelé to, že nám umožňujú prepojiť niekoľko ročných období do jedného stylingu. Kombinácie zimných a letných kúskov tvoria trendy jarné outfity, ktoré nám zaručene ozvláštnia deň.

Romanticky a biznisovo

Romanticky pôsobiace letné šaty v kombinácii s ovesized sakom a členkovými čižmami prepájajú to najlepšie z oboch svetov- ženskosti a formálnej elegancie. Skvelá kombinácia na jar, či už do práce alebo len tak na prechádzku.

jarné outfity inšpirácia trendy móda@em_tong

 

Kožené nohavice & kardigán

Dve trendy kúsky v jednom outfite môžu vyzerať aj takto. Koža je stále veľmi obľúbená, pôsobí moderne a minimalisticky a v kombinácii s jednoduchým, ale zaujímavým kardigánom sa dostáva ešte na vyšší level.

laurencrowe88@laurencrowe88

 

 

Loungewear

Svojich obľúbených domácich kúskov sa nemusíte vzdávať ani jar, pretože v kombinácii s vhodnými dizajnmi môžu pôsobiť aj takto chic. Stavte na trendy loungewear kúsky ako široké nohavice a doplňte ďalšími modelmi tón v tóne.

emmanuellek @emmanuellek_

 

 

Mixing

Nebojte sa experimentov a spojte do jedného outfitu pokojne aj kúsky reprezentujúce viacero ročných období, saténová sukňa a prúžky sú častými letnými elementami, zatiaľ čo sako alebo svetre sú tie jarno-jesenno-zimné. Spolu však vyzerajú veľmi chic.

 jessicaskye@_jessicaskye

 

 

Old School

Niekedy jednoducho nie je nič lepšie ako kombinácia starých dobrých kúskov overených časom. Do tejto kategórie určite patria klasické, rovné alebo skinny džínsy a nadčasové tenisky. Ozvláštniť tento outfit môžete trendy dizajnmi, akým je napríklad aj pletená vesta.

fakerstrom@fakerstrom

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...