Na džínsoch je skvelé to, že sa dajú využiť v každom ročnom období na najrôznejšie spôsoby. V stylingu sa môžete naplno vyšantiť a outfity tak môžu niesť váš rukopis a osobnosť. Túto sezónu sa nosia najrôznejšie typy džínsov a pokiaľ hľadáte inšpiráciu pre nasledujúce dni, čítajte ďalej.

Neutrálne

Široké, v neutrálnych farbách, to je charakteristika jedného z najväčších džínsových trendov na jar. Takéto retro pôsobiace džínsy sú ako stvorené na kombináciu s ďalšími neutrálnymi farbami, s ktorými vytvoria outfit tón v tóne. Nezáleží na tom, aké konkrétne kúsky zvolíte, no dajte si záležať na výbere farieb.

džínsy outfity inšpirácia styling trendy móda@fakerstorm

 

 

French Style

Klasická kombinácia džínsov a prúžkovaného topu je jednoducho nesmrteľná a nikdy nás nenudí. Je ideálna aj na obdobie jari, kedy je vhodné džínsy skombinovať napríklad s prúžkovaným svetrom či tričkom s dlhým rukávom. K takémuto outfitu sa skvelo hodia mokasíny, balerínky alebo členkové čižmy. Na sandále si počkajte, kým dorazí leto.

 jessicaskye@_jessicaskye

 

 

Sporty Chic

V hlavnej úlohe opäť široké džínsy, tentokrát v klasickejšej modrej verzii. Keďže v sebe nesú silnú nostalgiu, perfektne sa hodia ku retro teniskám. Zvyšou outfitu prenechajte kalsickým kúskom ako maxi kabát či trench coat a jednoduché tričko v základnej farbe. Takýto outfit je ako stvorený do práce alebo na každodenné nosenie.

anoukyve@anoukyve

 

 

Classy

Zaujímavý kontras elegancie a ležérnosti vytvoríte vďaka opäť populárnym “deravým” džínsom v kombinácii so sofistikovaným topom. Úlohu elegancie môže zastávať napríklad tvídové sako či vesta, ale pokojne aj košele či rôzne blúzky. K takémuto outfitu môžete pokojne doladiť tenisky, ale aj chic lodičky, podľa toho, ktorý štýl chcete podčiarknuť.

pernilleteisbaek @pernilleteisbaek

 

 

Comfy & Cool

Ďalší outfit zo série nadčasových klasík, stačiť vám budú obľúbené džínsy ideálne v skinny alebo rovnom strihu, sako a top v základnej farbe. Na nohy môžete hodiť balerínky, ktoré sú nielen komfortné, ale aj chic, ale staviť môžete aj na aktuálne veľmi populárne mokasíny. Skvelou voľbou budú aj tenisky alebo lodičky, jednoducho ide o maximálne univerzálny a versatilný outfit.

umeromaan@umeromaan

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...