Ak by ste si mali vybrať len jednu farbu, ktorou doplníte svoje jarné šatníky, túto sezónu by to mala byť zelená. Dokonalo hrá do kariet neutrálnym trendom a nadväzuje na prírodnú estetiku odtieňov hnedej, béžovej či sivej, ktorú sme si tak zamilovali. Napriek tomu prináša do outfitu dávku osvieženia.

 

jarné trendy móda inšpirácia farby@emmaleger

 

S pribúdajúcimi slnečnými dňami máme potrebu priniesť aj trochu života do našich outfitov, pričom vôbec nezáleží na tom, či trávime svoje dni v domácej kancelárii alebo v tej skutočnej. Táto jar bude patriť zelenej. Farbe so silnou prírodnou podstatou, ktorú sme si obľúbili už počas minulých sezón. Teraz sa však bude vo veľkom kombinovať práve s populárnymi neutrálnymi farbami, s ktorými bude tvoriť skvelé moderné duo. 

Nástup zelenej farby na scénu ste si už mohli všimnúť na sociálnych sieťach, kde nám svetové influencerky ukazujú, ako sa dá táto farba nosiť. Vôbec sa nemusíte nechať obmedzovať konkrétnym farebným odtieňom a pokojne si vyberte takú, ktorá vám najviac vyhovuje. Od výraznej farby pistácií cez tlmené machové tóny či neónovo zelené až po hlboké smaragdové, ktoré sme nosili aj v zime, ponuka je skutočne široká.

 

Vo väčšine prípadov, keď vynecháme neónovú, sa dá táto farba veľmi jednoducho využiť v rámci každodenných outfitov. Krásne vynikne na pleteninách ako svetre či šaty, ale aj teplákových súpravách či dokonca na koži, ale aj saténe. Zelená tvorí skvelý pár práve s béžovou alebo sivou, avšak nemusíte sa báť ani kombinácie s klasickou džínsovinou. Ak túžite po poriadnej dávke žiarivosti v outfite, stavte na neónovo zelenú, ktorou okamžite upútate. Táto farba je vhodná najmä v rámci doplnkov a veľmi zaujímavo vyzerá obzvlášť na topánkach.

 

Naše tipy:

Foto: Instagram, archív značiek

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...