Pamätáte si úplne prehliadku Chanel, na ktorej sa prvýkrát objavili pančuchy s logom? Bola to posledná prehliadka módneho domu v roku 2020, tesne predtým ako sa takmer celý svet ocitol v lockdowne. Kolekcia na sezónu FW20 však predstavila taký významný a pritom nenápadný trend, že mu módna verejnosť ostáva verná aj o sezónu neskôr, na jar v roku 2021.

 

chanel pančuchy trendy doplnky móda outfit inšpirácia@emilisindlev

 

Jesenná a jarná móda majú toho veľa spoločného. Svetre, kabáty, trench coaty či saká, doplnené sukňami alebo šatami. Konečne poskytujú priestor na poodhalenie kúska kože po dlhej zime a v práve tu vstupujú do záberu pančuchy. Či už patríte k ich milovníčkam alebo sa im oblúkom vyhýbate, musíte uznať, že Chanel skutočne vytvoril dizajnový kúsok stvorený do každého šatníka.

Ide síce o veľmi nenápadný doplnok, no práve v tom tkvie jeho sila. Do každého outfitu totiž okamžite prinesie poriadnu dávku luxusného nádychu bez toho, aby to pôsobilo nútene. Na týchto pančuškách, ktoré dekoruje maličký monogram CC je najlepšie to, že z diaľky pôsobia nenápadne, až pri pohľade z blízka rozpoznáte logo módneho domu.

 

 

Tieto pančušky si samozrejme obľúbili svetové influencerky, ktoré nás zásobujú inšpiratívnymi outfitmi. Chanel pančuchy sú dostupné dvoch farebných variáciách- čiernej a bielej, čo nám poskytuje viac možností nosenia. Skvelo sa hodia nielen ku šatám a sukniam, ale aj ku mini šortkám, ktoré sú dnes veľmi populárne. Vyniknú v monochromatických, minimalistický outfitoch, avšak skvelý doplnok tvoria aj v prípade viacfarebných lookov.

Doplniť ich môžete takmer do akéhokoľvek štýlu, chanelovsky elegantného, kedy si ich oblečiete ku tvídovému kostýmu alebo saku, ku pleteným šatám alebo klasickej minisukni. Druhou alternatívou je trochu rebelskejší look, kedy ich skombinujete napríklad s koženými šortkami, koženým sakom alebo objemnou páperovou bundou či bomberou.

Ak však plánujete tieto pančuchy doplniť do svojho šatníka aj vy, musíte striehnuť na priamo v Chanel butikoch alebo na svetových módnych portáloch, ktoré produkty Chanel predávajú.

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...