Patríte k milovníčkam šperkov alebo naopak, nezvyknete ich vôbec nosiť? Nech už ste v ktorejkoľvek skupine, tieto dizajny zapadnú do každej šperkovnice. Kedysi boli považované len za sezónne trendy, no dnes tvoria základnú výbavu.

Perly

Perly sú nadčasové, no vždy boli považované za voľbu pre špeciálne príležitosti. Takéto vnímanie sa už zmenilo a pokojne ich môžeme nosiť aj ku teplákovej súprave, v kombinácii s inými, kontrastnými šperkami alebo v ich prírodnom asymetrickom vzhľade.

šperky trendy must have dizajn doplnky@emilisindlev 

 

 

Chunky retiazky

Keď sa retiazky s hrubými očkami vrátili na scénu, považovali sme ich len za jeden z mnohých trendov. Nosíme je však doteraz a v rôznych podobách- krátke aj dlhé, na krku aj na rukách, osamote aj vrstvené s inými dizajnmi.

lucywilliams02@lucywilliams02 

 

 

Hrubé krúžky

Kruhové náušnice zažili svoju modernizáciu a vďaka tomu sa stali must-have kúskom u mnohých štýlových žien. Nosia sa najmä vo svojej chunky podobe, ktorá sa postará o výrazný elegantný prvok, ktorý je však nositeľný počas každého bežného dňa.

ch.phr8ph@ch.phr8ph 

 

 

“Pečatné” prstene

Tento old-school trend bol nečakaný, no možno práve preto si ho svetové trendsetterky tak veľmi obľúbili. Prstene s plochou „plôško“, ktorá pripomína historické pečatné prstene, sa dnes nosia v každodennom živote a dekorované sú rôznymi dizajnmi.

brittanyxavier@brittanyxavier 

 

 

Iniciálky

Prívesky s inicálkami, či už vlastnými alebo našich milovaných, pridávajú do šperkov výrazný osobný charakter. Celé sa to začalo už niekoľko sezón dozadu, avšak nosiť sme ich neprestali dodnes.

bettinalooney@bettinalooney

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 01.mar 2021

H&M uvádza nový udržateľný koncept

Udržateľnosť je dôležitá je pre mnohé módne značky, ktoré sa snažia nájsť prijateľnejší systém produkcie oblečenia a doplnkov. Významné kroky robia...


Trendy móda | 01.mar 2021

Jarné must-haves podľa Angličaniek

Tentokrát nahliadneme do šatníkov štýlových Angličaniek, ktoré majú perfektne vycibrený cit na rebelské, ale pritom veľmi chic kombinácie. Čo sa...


Fashion Week | 27.feb 2021

Óda na ženskosť podľa Sportmax

Obdobie fashion weekov je v plnom prúde a my si predstavenie nových kolekcií naplno vychutnávame, síce len v rámci virtuálneho sveta, no aj...


Fashion Week | 26.feb 2021

Pocitové možnosti II. podľa Prady

 Spoločná kolekcia Miuccie Prady a Rafa Simonsa je inšpirovaná ideou transformácie a otvárania možností. Zároveň poukazuje na to, že muži...


Naše tipy

Interiérové trendy podľa módnych ikon

Móda a interiérový dizajn majú k sebe veľmi blízko, no napriek tomu nie je veľa z nás...

Must-have farby rúžov na jar

Mnohé z nás sa líčenia pier počas doby nosenia rúšok vzdali. My však nevidíme dôvod v tom...

Beauty Test: Top 10 pro dokonalé obočí

Líčení očí lze považovat za skutečně dokončené až po učesání, zvýraznění a fixaci obočí. Vybrali jsm...