Príležitostí na vytváranie štýlových outfitov je v týchto dňoch veľmi málo. Keď sa však už nejaká naskytne, využijeme ju naplno. Jednou takou sú aj zimné prechádzky, či už v meste alebo v prírode.

 

Ležérne & minimalisticky

Ako jednoducho sa zmení základný, jednoduchý outfit na štýlový no pritom ležérny? Stačí ho doplniť jedným výraznejším kúskom. Tým môže napríklad byť aj kožená košeľa, ideálne v neutrálnych farbách, ktorá posúva celý outfit na nový level.

chic štýlové outfity na zimné prechádzky trendy móda inšpirácia@brittanybathgate

 

 

Športovo & chic

Aj v športových kúskoch sa môžeme cítiť štýlovo. Stačí zvoliť tie správne kombinácie. Nás si získali klasické neutrálne farby ležérnych kúskov, ktoré sú citlivo spojené do moderného outfitu. Vyskúšajte napríklad kombináciu klasických čiernych teplákov a maxi páperového kabátu.

 jessicaskye@jessicaskye

 

 

Romanticky

Ak sa cítite (a počasie vám to umožní) na sukňu či šaty, vyskúšajte skombinovať mini dĺžku a chunky sveter. Opäť stavte na neutrálne farby, ktoré lahodia oku, pôsobia elegantne a sofistikovane. Romantickú podstatu outfitu vykontrastujte chunky čižmami alebo mokasínami. Na vrch stačí už len prehodiť teplý kabát a nezabudnite na základnú vrstvu v podobe pančúch!

mobinapeiman@mobinapeiman

 

 

Comfy & nadčasovo

Keď sa vám nechce vyzliekať zo svojich obľúbených (ale pritom štýlových) loungewear pants, stačí ich doplniť ďalšími modernými kúskami a pokojne môžete vyraziť. Skvelo sa k nim hodí napríklad obľúbená páperovka a samozrejme chunky tenisky.

sofiamcoelho@sofiamcoelho

 

 

Farebne

Stavte na farby! Skombinujte zaujímavé, výrazné farebné odtiene s tými neutrálnymi a vytvorte veselý outfit, ktorým rozjasníte akýkoľvek deň. Kombinujte však najviac 2 výrazné farby, zvyšok laďte do neutrálnych tónov, aby pôsobil výsledok uhladene.

heartzeena@heartzeena 

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 01.mar 2021

H&M uvádza nový udržateľný koncept

Udržateľnosť je dôležitá je pre mnohé módne značky, ktoré sa snažia nájsť prijateľnejší systém produkcie oblečenia a doplnkov. Významné kroky robia...


Trendy móda | 01.mar 2021

Jarné must-haves podľa Angličaniek

Tentokrát nahliadneme do šatníkov štýlových Angličaniek, ktoré majú perfektne vycibrený cit na rebelské, ale pritom veľmi chic kombinácie. Čo sa...


Fashion Week | 27.feb 2021

Óda na ženskosť podľa Sportmax

Obdobie fashion weekov je v plnom prúde a my si predstavenie nových kolekcií naplno vychutnávame, síce len v rámci virtuálneho sveta, no aj...


Fashion Week | 26.feb 2021

Pocitové možnosti II. podľa Prady

 Spoločná kolekcia Miuccie Prady a Rafa Simonsa je inšpirovaná ideou transformácie a otvárania možností. Zároveň poukazuje na to, že muži...


Naše tipy

Interiérové trendy podľa módnych ikon

Móda a interiérový dizajn majú k sebe veľmi blízko, no napriek tomu nie je veľa z nás...

Must-have farby rúžov na jar

Mnohé z nás sa líčenia pier počas doby nosenia rúšok vzdali. My však nevidíme dôvod v tom...

Beauty Test: Top 10 pro dokonalé obočí

Líčení očí lze považovat za skutečně dokončené až po učesání, zvýraznění a fixaci obočí. Vybrali jsm...