Džínsy s vysokým pásom sú stálicou mnohých žien, ktoré ich milujú kvôli komfortu a jednoduchosti nosenia, ale aj postave presýpacích hodín, ktorú pomáhajú formovať. Pokiaľ ste aj vy fanúšikmi džínsov s vysokým pásom, poradíme vám, ako z nich vytvoriť zaujímavé outfity.

Street Style

Ako z obyčajných džínsov okamžite urobiť štýlový kúsok? Stačí ich doplniť zaujímavý doplnkami. Skvelou, kontrastnou kombináciou je napríklad korzet, ktorý sa opäť vracia na módnu scénu. Využite ho v rámci vrstvenia a oblečte ho napríklad na rolák v rovnakej farbe. Popri športovom duchu džínsov prináša náznak elegancie a sexepílu.

mariaalia@mariaalia

 

 

Basic

Oku-lahodiaci outfit veľmi jednoducho vytvoríte klasickými džínsami v kombinácii so svetrom či mikinou v základnej farbe. Takýto čistý, no pritom štýlový outfit je ideálny na každodenné nosenie, hodí sa každej postave a mnohým príležitostiam.

 jessicaskye@_jessicaskye

 

 

Color-blocking

Minimalistický, ale zároveň unikátny outfit vytvoríte kombináciou džínsov a ďalších nadčasových kúskov ako napríklad maxi kabát a basic tričko. Stavte na jednofarebné dizajny, ktorými vytvoríte zaujímavý color-blocking

smythsisters@smythsisters

 

 

Sexi

Aj z džínsov sa dá vytvoriť sexi look! Stačí ich doplniť spodnou bielizňou, ktorá bude plniť hlavnú rolu topu. Ideálne sú na to rôzne body, korzety, ale v teplejšom počasí aj najrôznejšie braletky. Pokojne stavte aj na trendy pletené sety pozostávajúce z podprseniek a kardigánov.

asos lotte@asos_lotte

 

 

Office look

Džínsy vedia vyzerať aj elagantne a formálne, keď ich skombinujete s tými správnymi kúskami. Pri takejto príležitosti je skvelpou voľbou klasický blúzka alebo košeľa, ktorá prinesie do outfitu jednoduchosť, čistotu a sofistikovanosť. Stavte na zaujímavý, niečím netradičný model, pokiaľ chcete vytvoriť unikátny outfit.

sasha.mei@sasha.mei

 

Foto: Instagram

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 07.máj 2021

Deň matiek so značkou Fendi

Na oslavu Dňa matiek si značka Fendi pripravila pestrú ponuku štýlových darčekov, ktoré sú inšpirované nielen trendami tejto sezóny, ale...


Fashion Week | 05.máj 2021

Minulosť a budúcnosť na treťom prehliadk...

Posledný prehliadkový deň na Mercedes-Benz Prague Fashion Week nás zobral do minulosti aj budúcnosti. Dizajnérky Michaela Hriňová a Denisa Dovala...


Trendy móda | 05.máj 2021

Must-have sezóny: 90’s slnečné okuliare

Milovníci retro trendov, zbystrite! Ďalšie trendy z 90.rokov ožívajú a tentokrát prichádzajú na scénu vo forme doplnkov. Počas jari a...


Trendy móda | 05.máj 2021

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek k nám už...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...