Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 24. máj 2012

Tri víťazky Miss Slovensko na jednom pódiu

Stretli sa na jednom prehliadkovom móle. Aktuálna Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová, jej predchodkyňa Michaela Ňurciková a Miss Slovensko 2005 Ivica Sláviková predviedli na nedávnej módnej šou prehliadkové kúsky tých najvychytenejších svetoznámych značiek na aktuálnu jar a leto.

Tri víťazky Miss Slovensko na jednom pódiu

24. 5. 2012

Stretli sa na jednom prehliadkovom móle.
Aktuálna Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová, jej predchodkyňa Michaela Ňurciková a Miss Slovensko 2005 Ivica Sláviková predviedli na nedávnej módnej šou prehliadkové kúsky tých najvychytenejších svetoznámych značiek na aktuálnu jar a leto. Spolu s tohtoročnými finalistkami prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2012 uviedli na klubovej prehliadke domu módy ALIZE modely značiek ako GUCCI, D&G, VALENTINO, VERSACE, DSQUARED2, ARMANI COLLEZIONI, PATRIZIA PEPE.

Zaujímavosťou je, že kolekcia jar/leto 2012 značky D&G je poslednou v histórii. Hoci bola značka D&G vďaka svojej nositeľnosti u verejnosti viac žiadaná ako noblesne ladená Dolce&Gabanna, ďalej už budú obidve kolekcie prezentované výhradne pod značkou Dolce&Gabanna. Riaditeľka domu módy ALIZE Magdaléna Šebestová, ktorá je zároveň šéfkou súťaže Miss Slovensko si svoje zverenkyne na prehliadkovom móle pochvaľovala. "Ja môžem byť iba spokojná. Moje dievčatá, finalistky Miss Slovensko 2012, výborne sekundovali takým profesionálkam ako Ivica a Miška. Kolekciu odprezentovali so šarmom a veľmi noblesne. Som na ne pyšná." poznamenala s úsmevom. Outfity vyberala dievčatám ona osobne a celú prehliadku si môžu fanúšikovia módy pozrieť onedlho aj na slovensko-českej mutácii Fashion TV.  

    4206

    Súvisiace články