Za oknami to síce na jar ešte úplne nevyzerá, ale prvé jarné trendy na seba nenechávajú čakať. Medzi nimi nájdete nadčasové kúsky, ktoré jednoducho zaradíte do svojich šatníkov, ale aj mnohé archívne dizajny. Jednoducho nimi dotvoríte aj zimné outfity, takže na lepšie počasie čakať nemusíte. Inšpirujte sa!

Mini sukne

Pre mini sukne predstavuje prichádzajúca jar veľký moment. Náznaky toho, že mini siluety sú späť sme videli aj na prehliadkových mólach, no teraz nastáva ich čas. Nosiť sa dajú v kombinácii s rôznymi čižmami, teniskami, lodičkami či dokonca s trendy mokasínami a v stylingu vám takisto poskytujú pomerne veľkú voľnosť. Stavte na neutrálny model v základnej farbe, ktorú vynosíte počas dlhých rokov.

jarné trendy must have kúsky móda inšpirácia outfit@littleblackboots 

 

 

Baggy džínsy

Po tom, ako sme si už všetci zvykli na široké nohavice, nastáva čas dať priestor tejto siluete aj vo sfére džínsov. Retro trend v kombinácii s modernými prvkami ako napríklad crop kardigány, ale aj oversized trička či jemné pleteniny sú skvelou kombináciou na každodenné nosenie. Jednoducho sa nosia a sú oproti skinny siluete aj pohodlnejšie.

aimeesong@aimeesong

 

 

Športové slnečné okuliare

Túto sezónu to vyzerá tak, že dominovať budú športové slnečné okuliare. V tejto sfére sa nedá síce hovoriť o rýchlo meniacich sa trendoch pretože už dlhšiu dobu sa dá nosiť skutočne čokoľvek, no ak chcete svoj šatník doplniť niečím dostupným s veľkým efektom, toto je ono.

adrianmartinn taniasarin@taniasarin/ foto: @adrianmartinn

 

 

Luxe loungewear

Pandémia stojí za zrodom tohto trendu, ktorého sa samozrejme nevzdáme ani počas jari. V príjemnom domácom oblečení s exkluzívnejším nádychom tak budeme chodiť už aj von. Stačí na vrch prehodiť zaujímavý trench coat či v chaldnejšom počasí pokojne aj páperovú oversized bundu a môžete vyraziť.

smythsisters@smythsisters

 

 

Chic baleríny

Po všetkých tých „ugly“ trendoch, ktorými bola módna scéna zaplavená, nastal čas na návrat ku klasickým kúskom, aspoň sčasti. Dôkazom toho sú balerínky v elegantnej, nadčasovej siluete, ktoré sa do šatníka hodia každej žene. Nosiť sa dajú s najrôznejšími šatami, s džínsami aj s populárnymi širokými nohavicami.

tylynnnguyen@tylynnnguyen

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 01.mar 2021

H&M uvádza nový udržateľný koncept

Udržateľnosť je dôležitá je pre mnohé módne značky, ktoré sa snažia nájsť prijateľnejší systém produkcie oblečenia a doplnkov. Významné kroky robia...


Trendy móda | 01.mar 2021

Jarné must-haves podľa Angličaniek

Tentokrát nahliadneme do šatníkov štýlových Angličaniek, ktoré majú perfektne vycibrený cit na rebelské, ale pritom veľmi chic kombinácie. Čo sa...


Fashion Week | 27.feb 2021

Óda na ženskosť podľa Sportmax

Obdobie fashion weekov je v plnom prúde a my si predstavenie nových kolekcií naplno vychutnávame, síce len v rámci virtuálneho sveta, no aj...


Fashion Week | 26.feb 2021

Pocitové možnosti II. podľa Prady

 Spoločná kolekcia Miuccie Prady a Rafa Simonsa je inšpirovaná ideou transformácie a otvárania možností. Zároveň poukazuje na to, že muži...


Naše tipy

Interiérové trendy podľa módnych ikon

Móda a interiérový dizajn majú k sebe veľmi blízko, no napriek tomu nie je veľa z nás...

Must-have farby rúžov na jar

Mnohé z nás sa líčenia pier počas doby nosenia rúšok vzdali. My však nevidíme dôvod v tom...

Beauty Test: Top 10 pro dokonalé obočí

Líčení očí lze považovat za skutečně dokončené až po učesání, zvýraznění a fixaci obočí. Vybrali jsm...