Príchod jari každú sezónu tak trochu symbolizuje nový začiatok. Vždy so sebou prináša aj nové trendy, ktorými dokážeme príjemne osviežiť naše šatníky. Týchto 5 trendov bude patriť k tým najzaujímavejším a pokojne nimi môžete doplniť svoje šatníky aj ihneď.

Retro potlače

Čo vám ako prvé napadne, keď sa povie 90.roky? U nás to sú práve potlače, ktoré toto obdobie preslávili. Výrazné farby, geometria, kvetiny či kašmírový vzor a mnohé ďalšie boli poznávacím znamením značiek ako Versace, Roberto Cavalli či Emilio Pucci a túto jar sa môžeme tešiť na ich návrat.

jarné trendy móda outfit inšpirácia@devonleecarlson

 

 

Šnúrky

Na jar budeme šnurovať omnoho viac ako len šnúrky na teniskách. Šnurovacie detaily sa totiž budú nosiť na topoch, sukniach, šatách aj svetroch a vďaka nim budeme tvoriť sofistikované so zaujímavými detailmi.

amaka.hamelijnck@amaka.hamelijnck

 

 

Mokasíny

Nárast popularity tohto trendu môžeme sledovať už od minulej jesene, kedy Prada priniesla vo svojej kolekcii retro model mokasín. Okamžite si ním získali zástupy módnych influenceriek. Túto jar ich budeme nosiť v kombinácii s ponožkami, mini sukňami, ale aj so širokými nohavicami a džínsami.

allypayer@allypayer

 

 

Zelené

Táto jar bude patriť zelenej a jej najrôznejším odtieňom. Vyberať si budete môcť z pistáciovej, machovej, avokádovej a mnohých ďalších, ktoré by ste v ideálnom prípade mali kombinovať medzi sebou.

maria bernad@maria_bernad

 

 

Korzety

Aj na korzety prišlo! Na pár sezón síce zapadli prachom a väčšina z nás sa im oblúkom vyhýbala, no teraz opäť nastal ich čas. Nosiť sa však budú v hlavnej úlohe v zaujímavom vrstvení, napríklad aj cez sako, svetre či kabáty.

mariaalia@mariaalia

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...