Pred sebou máme ešte dlhé týždne zimy, počas ktorých sa budeme musieť popasovať s chladom, mrazom a dúfajme, že aj so snehom. Toto obdobie sa však dá zvládnuť štýlovo aj komfortne. Stačí si vybrať tie správne doplnky.

Chlpaté klobúky

Zdá sa, že rybárske klobúky nie sú iba sezónnou záležitosťou, ale novým must-have kúskom do každého šatníka. V zimnej verzii sa nosia chlpaté, kožušinkové alternatívy, ktoré okrem štýlu prinesú do outfitu aj teplo a komfort.

zimné must have doplnky móda trendy inšpirácia zimná@lissyroddyy

 

 

Pančuchy s logom

Ak patríte k milovníčkam sukní, šiat či šortiek počas zimy, pančuchy s logom by mali byť prvá položka na vašom nákupnom zozname. Nosia sa v rôznych farbách, v neutrálnych aj v tých menej tradičných.

louloudesaison@louloudesaison

 

 

Nedokonalé perly

V modernom svete nehľadáme dokonalosť, ale unikátnosť. A keďže unikátnosť tvorí nedokonalosť, symetrické perly radi vymeníme za tie asymetrické, nepravidelné. Nosiť sa dajú počas celého roka a pri tých najrôznejších príležitostiach.

amaka.hamelijnck@amaka.hamelijnck

 

 

Fancy gumičky

Populárny trend z 90. rokov opäť ožil a ani v zime sa mu nebudeme vyhýbať. Látkové, objemné gumičky perfektne dotvoria zimné účesy, zatiaľ čo správne zvolený materiál sa postará o luxusný dojem. Našimi obľúbenými sú šifónové a hodvábne gumičky.

laurencrowe88@laurencrowe88

 

 

Prešívané kabelky

Okrem prešívaných kabátov a búnd sa túto sezónu nosia aj prešívané kabelky. Na jednej strane pôsobia veľmi chic a na druhej skvele ladia ku zimnej móde. Vyberať si môžete z tých klasickejších kúskov v neutrálnych farbách, alebo siahnite po extravagantnejších kúskoch vo výraznom športovom štýle.

blancamiro@blancamiro

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...