Každý to máme počas Vianoc inak. Niektorí si dáme záležať na slávnostných, štedrovečerných outfitoch, iní uprednostňujú domáce pohodlie a nemajú problém s teplákmi. Ak však hľadáte niečo medzi, čo bude pôsobiť aj slávnostne aj pohodlne, inšpirujte sa outfitmi, v ktorých hrajú hlavnú rolu džínsy. Takýto outfit je ako stvorený nielen na vianočnú večeru, ale pokojne aj na domáceho Silvestra.

Trblietky

Trblietky a lesk ku Vianociam aj Silvestru neodmysliteľne patria. Okrem toho, že pôsobia slávnostne, dokážu aj z outfitu s džínsami okamžite urobiť luxusne a upravene pôsobiaci look. Pokojne teda skombinujte svoje džínsy so zaujímavým trblietavým topom.

vianočné outfity inšpirácia zimná móda slávnostný outfit@sabinasocol

 

 

Šifón

Jemný top zo šifónu či organzy takisto pôsobí veľmi chic a elegantne. Výhodou takéhoto kúsku je, že ho môžete prispôsobiť podľa potreby a úrovne slávnostnosti. Môžete pod neho hodiť zaujímavé tielko či body a tým regulujete aj priehľadnosť. K džínsam si môžete vybrať výraznú, veselú farbu alebo stavte na neutrálne tóny čiernej alebo bielej ak chcete sofistikovaný výsledok.

annelauremais@annelauremais

 

 

Objemné rukávy

Módny svet miluje objemné rukávy! Tento retro detail sa dá skvelo využiť aj v polo-elegantnom vianočnom outfite s džínsami. Vôbec pritom nezáleží na farbe či štruktúre, každý takýto top vytvorí zaujímavo pôsobiaci look.

monikh@monikh

 

 

Satén

Hladučký, jemný satén je takisto populárnou voľbou na Vianoce či Silvestra. Okrem toho, že je to perfektný slávnostný materiál, ktorý okamžite pozdvihne každý outfit, ide o pohodlnú a ľahko kombinovateľnú látku. V kombinácii s džínsami tvorí moderný, kontrastný pár. Siahnuť tak môžete po jemnom tielku v neutrálnej farbe, ale pokojne aj po blúzke s dlhým rukávom so zaujímavým vzorom.

weworewhat@weworewhat

 

 

Zvieracie vzory

Ak aj vy patríte k milovníkom zvieracích vzorov, nemusíte sa im vyhýbať ani počas Vianoc. S džínsami tvoria perfektný pár, odvážny, no pritom slávnostný. Dajte si však záležať na materiáli, ktorý veľa napovie o kvalite kúsku. Stavte napríklad na satén alebo naopak kvalitné pleteniny.

matildadjerf@matildadjerf

 

Foto: Instagram

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...