Na to, aby každý outfit vyzeral luxusne nemusíte siahnuť po najdrahších dizajnérskych kúskoch zvučných mien. Stačí zapojiť kreativitu, ktorá sa o želaný výsledok postará. Jediným stylingovým trikom tak z bežného outfitu vytvoríte exkluzívne pôsobiaci look vhodný na akýkoľvek deň.

 

jesenný styling inšpirácia móda@anoukyve

 

Nie je to žiadna novinka ani dobre strážené tajomstvo, tento stylingový trik ste už určite zahliadli minimálne na sociálnych sieťach, ale aj v uliciach. Siahajú po ňom známe modelky, influencerky a iné celebrity, ale aj mnohé štýlové dámy, ktoré ste už mohli stretnúť. Odpoveďou je outfit tón v tóne!

Túto sezónu módny svet miluje neutrálne farby, ktorým vládne hnedá, sivá, béžová či krémová, a práve posledná spomínaná sa stáva najobľúbenejšou voľbou pri outfitoch tón v tóne. Nezáleží pritom na tom, kam sa chystáte, táto farba sa hodí na najrôznejšie príležitosti a znesie skutočne rôznorodé stylingy.

 

 

Vynikne na elegantných aj športových outfitoch, takže svoj štýl alebo aktuálnu náladu môžete nechať naplno zažiariť v luxusne pôsobiacom looku. Skvelými kúskami do takéhoto outfitu sú pleteniny, či už svetre s esíčkami, štruktúrované šaty alebo trendy vesty. Doplniť ich môžete džínsovinou, ktorá vytvorí zaujímavý kontrast, preto sa nebojte siahnuť po džínsoch, džínsových bundách či dokonca minisukniach. Pre extra dávku unikátnosti siahnite pokojne aj po svetlej, krémovej koži. Práve koža patrí k najpopulárnejším materiálom už od tohto leta a v krémovej farbe je neopozeraná, v kombinácii so svetrami a inými pleteninami vytvoríte skutočne kreatívny look. Na ležérne dni strávené v domácej kancelárii či pri rýchlych nákupoch sa nebojte vytiahnuť aj tepláky.

K takémuto looku tón v tóne môžete pridať doplnky v rovnakej farbe, no pokiaľ vám v outfite bude chýbať kontrast, pokojne siahnite aj po iných farbách. Skvelou voľbou je napríklad stará-dobrá čierna, ktorá do outfitu prinesie želanú hĺbku napríklad v podobe topánok či kabeliek. Pre jemnejší kontrast siahnite po inej neutrálnej farbe, napríklad béžovej či hnedej, ktorú môžete využiť napríklad vo forme kabelky, opasku či topánok.

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...