Nová kolekcia Re-Find línie Weekend Max Mara prepája unikátny pohľad na módu módnej ikony Lucindy Chambers a typické prvky tvorby značky. Táto kolekcia ponúka nadčasové kúsky, ktoré sa stanú základnými piliermi vašich šatníkov.

 

jesenná kolekcia max mara lucinda chambers

 

 

Moderná, no pritom nadčasová kolekcia Re-Find prepája dedičstvo značky Max Mara a jej línie Weekend, s uvoľnenosťou, individualitou, ale aj radosťou s nádychom britského ducha, ktorý do kolekcie prináša ikonická Lucinda Chamber. Lucinda pôsobila ako šéfredaktorka v prestížnych módnych magazínoch a dodnes je jednou z najuznávanejších osobností v módnom priemysle.

 

jackD_140120 005  jackD_140120 006  jackD_140120 008 

 

Pre túto jesennú kolekciu Lucinda zvolila nadčasové materiály ako gabardén či vlnu, ktorým dodala moderný šmrnca vďaka unikátnej úprave a strihom. Východiskovým bodom pre túto kolekciu boli základné kúsky, ktoré módna ikona počas jesene využíva na dennej báze. K tým pridala kontrasty a prekvapivé detaily, ktoré dali jednotlivým kúskom unikátny nádych.

 

                                  jackD_140120 003 

 

Táto kolekcia je stelesnením slobodnej duše, ale aj tradičného ducha jesene. Klasické jesenné farby sa v kolekcii miešajú s výraznými tónmi oranžovej či modrej, ktoré dopĺňajú oku-lahodiace detaily v podobe potlačí.

 

 

Foto: MAX MARA, Karen Elson

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...