Čistá, jemná a minimalistická biela farba je skôr typická pre leto. So skracujúcimi sa dňami a ubúdajúcimi slnečnými hodinami sa jej však pomaly vzdávame. No nemusíme! Biela a jej zaujímavé odtiene ako off-white, slonovinová či krémová sa totiž dajú krásne prepájať aj s typickými jesennými farbami, či neutrálnymi tónmi. Tieto farebné kombinácie plánujeme vyskúšať aj my!

Olivová + krémová

Smaragdová je veľmi populárnou jesennou a zimnou farbou. Ak však do jesennej módy nechcete skočiť, začnite postupne, napríklad prostredníctvom hlbšieho olivového odtieňa. Pôsobí elegantne, krásne bielu dopĺňa a tak trochu ešte stále pripomína leto.

farebné jesenné kombinácie@alexandrapereira

 

 

Sivá + biela

Módny svet miluje neutrálne farby, ktoré boli kedysi považované za nudné. Teraz ich kombinuje medzi sebou a vytvára najzaujímavejšie minimalistické outfity. Sivá a biela sú neutrálnou a veľmi modernou voľbou. Skombinujte ich v rôznych štruktúrach a materiáloch.

sophiaroe@sophiaroe

 

 

Čokoládová + krémová

Cookies & Cream, aj tak by sme mohli nazvať túto veľmi elegantne pôsobiacu kombináciu krémovej farby a hlbokej čokoládovej s náznakmi bordovej. Hnedá sa nosila aj v lete a stala sa veľkým hitom. Bordová je zase jesennou klasikou, takže takýto odtieň vám poskytne dokonalý prechod medzi letom a jeseňou. No a krémová pridá outfitu harmóniu a svetlo.

lissyroddyys profile picture lissyroddyy@lissyroddyy

 

 

Off-White + pastelovo modrá

Modrá a biela sú bežnou letnou kombináciou, ktorá sa často využíva pri námorníckej móde a pri prúžkovaných vzoroch. Jesennú variáciu tejto kombinácie vytvoríte prostredníctvom off-white bielej a hlbšieho odtieňa pastelovo modrej. Pôsobí príjemne, teplo a veľmi chic.

shhtephs@shhtephs

 

 

Biela + koralová

Odtiene korálov sú v lete mimoriadne žiadané pretože dokážu rozžiariť svoje nositeľky. Využiť tieto farby však môžeme aj na jeseň, napríklad v kombinácii s bielou či slonovinovou. Takýto outfit pôsobí tlmene avšak stále zaujímavo, pripomína jesenné západy slnka.

nitsanraiter @nitsanraiter  

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 30.sep 2020

Sweater Weather: Outfitová inšpirácia

Keď nám počasie začína každým dňom pripomínať, aby sme na leto definitívne zabudli, začíname vyťahovať zo šatníka naše obľúbené svetre...


Trendy móda | 28.sep 2020

Valentino predstavuje kolaboráciu s Levi...

Najnovšia edícia Milánskeho týždňa módy predstavila kolekcie z dielní svetových módnych domov na sezónu SS21. Okrem toho nás však prekvapila kolaborácia...


Trendy móda | 25.sep 2020

Kolaborácia Ralph & Russo x Audemars Pig...

Presah módy do iných odvetví je vždy zaujímavým krokom, o čom svedčí aj množstvo kolaborácií, ktoré v dnešnom svete vzniká. Jednou z tých...


Módne ikony | 25.sep 2020

Dorota Kullová: Mať úctu k sebe samej je...

V roku 2013 sa zúčastnila na Schwarzkopf Elite Model Look, kde sa prebojovala do československého finále. Napriek tomu, že nezvíťazila...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Must-have jesenné sukne

Príchod jesene je takmer vždy sentimentálny, naplnený spomienkami na leto. Aj keď nám letná sezóna b...

Legendárny diamant na striebornom plátne

Diamanty a strieborné plátno vždy tvorili dokonalý pár. Staré hollywoodske filmy plné glamouru...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 1

Po vypuknutí pandémie sa mnohé svetové týždne módy rozhodli prejsť do virtuálneho sveta. Ide o ...