Zatiaľ čo značka Ganni je dokonalým príkladom modernej módy, Levi’s v sebe nesie poriadnu dávku tradície spojenej s inováciou a nadčasovosťou. Vo svojej spoločnej kolaborácii opäť posúvajú hranice módy ďalej.

 

kolaborácia ganni levis

 

Dánska značka Ganni je známa svojim udržateľným prístupom k móde, ktorý aplikuje nielen na ekologickú výrobu, ale aj na recykláciu. Svoj dopad na životné prostredie sa tiež snaží redukovať aj vďaka cirkulárnemu modelu požičiavania svojich kolekcií v rámci projektu Ganni Repeat. Členovia tohto „klubu“ si tak nemusia kupovať nové kúsky z dielne značky s každým dropom, ale môžu si ich jednoducho požičať na dobu, akú ich potrebujú.

V rámci Ganni Repeat sa značka spojila s ikonickou americkou značkou Levi’s, s ktorou pripravila exkluzívnu kolaboráciu pozostávajúcu z 3 upcyklovaných džínsových modelov. Na tvorbu týchto kúskov využila už raz využitý denim, z ktorého boli vytvorené nové modely džínsov, šiat a košele. Túto spoločnú kolekciu pomenovali Love Letter.

V kolekcii nájdete zrejme najpopulárnejší model Levi’s džínsov, model 501, džínsové šaty s typickými, hravými prvkami značky Ganni a color-block košeľu. Tieto kúsky boli vzhľadom na to, že sú upcyklované, vyrobené vo veľmi limitovanom počte, preto nie je možné ich zakúpiť. Jediný spôsob, ako sa ku nim dostať, je cez požičovňu Ganni Repeat.

 

GANNI X LEVI S REPEAT CUSTOMIZED 501 JEANS  GANNI X LEVI S REPEAT CUSTOMIZED WESTERN DRESS  GANNI X LEVI S REPEAT CUSTOMIZED WESTERN SHIRT 

 

„Spolupráca s ikonickou značkou, akou je Levi’s je splneným snom,“ povedala kreatívna riaditeľka Ganni, Ditte Reffstrup a dodala, že chcela využiť potenciál denimu, ktorý rokmi a nosením získava na kráse.

Ak ste sa rozhodli, že si tieto kúsky musíte vyskúšať vo svojich outfitoch aj vy, môžete tak urobiť veľmi jednoducho prostredníctvom stránky Ganni. Požičať si ich môžete na 1, 2 alebo 3 týždne. Medzi každým požičovným cyklom sú jednotlivé kúsky dôkladne vyčistené a novému majiteľovi sa odosielajú až po 72 hodinách, aby sa predišlo šíreniu vírusov a baktérií.

 

Foto: Levi's

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 07.máj 2021

Deň matiek so značkou Fendi

Na oslavu Dňa matiek si značka Fendi pripravila pestrú ponuku štýlových darčekov, ktoré sú inšpirované nielen trendami tejto sezóny, ale...


Fashion Week | 05.máj 2021

Minulosť a budúcnosť na treťom prehliadk...

Posledný prehliadkový deň na Mercedes-Benz Prague Fashion Week nás zobral do minulosti aj budúcnosti. Dizajnérky Michaela Hriňová a Denisa Dovala...


Trendy móda | 05.máj 2021

Must-have sezóny: 90’s slnečné okuliare

Milovníci retro trendov, zbystrite! Ďalšie trendy z 90.rokov ožívajú a tentokrát prichádzajú na scénu vo forme doplnkov. Počas jari a...


Trendy móda | 05.máj 2021

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek k nám už...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...