Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak by sa vám však za jedinečnými modelmi Dedoles cnelo, nezúfajte. Novú letnú kolekciu produktov vo forme plaviek, šľapiek a žabiek nájdete už v týchto dňoch v ponuke spoločnosti.

 

dedoles plavky žabky

 

 

Šľapky alebo žabky?

Veselé plážové šľapky si zamiluje každý. Dizajnové modely sa hodia na horúce letné dni k bazénu, na pláž, ale aj na prechádzku mestom. Milujete melóny, čerešne, vychladené pivo alebo avokádo? Áno, aj lásku k týmto pochúťkam môžete demonštrovať na svojej obuvi.

 

Colorful Feathers Sailboats

 

 

Žabky, ideálna obuv k vode je vyrobená z odolného materiálu, ktorý chráni chodidlá, ale noha sa v nich príjemne vetrá. Modely s potlačou podmorského sveta, v námorníckom alebo dovolenkovom štýle, bude ťažké vybrať len jedny žabky na celé leto. Všetky modely letnej obuvi sú k dispozícii vo veľkostiach od 36 do 45.

 

Underwater World 7

Beach Beer 3

 

 

Zábavný plavkový štýl

Aj v letnom outfite môžete byť dokonale zladení. Kreatívni dizajnéri z Dedolesa myslia na všetko. Šľapky a žabky korešpondujú so vzormi dámskych i pánskych plaviek. Modelom pre dámy v bikinovom i celotelovom strihu plaviek dominujú vzory morských vĺn, mandaly, tropickej džungle i podmorského sveta. Materiál plaviek kombinuje polyester spolu s elastanom, takže plavky výborne tvarujú postavu, nemenia svoj tvar a rýchlo schnú.

 

Aztec Ornament 12

Night Flamingo 5 Color Splash 3

 

Páni zažiaria v trendových plážových šortkách na tému surfovania, plážového života i života pod hladinou. Pánske plážové šortky sú vyrobené z polyesteru, takže sú priedušné, ľahko sa sušia i udržiavajú.

 

Mandala  Mandala 1 
Watercolor 5 Watercolor cele

 

Viac informácií: www.dedoles.sk

 

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...


Trendy móda | 29.júl 2020

Leto plné šťavy v trendových kúskoch od ...

Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...