Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak by sa vám však za jedinečnými modelmi Dedoles cnelo, nezúfajte. Novú letnú kolekciu produktov vo forme plaviek, šľapiek a žabiek nájdete už v týchto dňoch v ponuke spoločnosti.

 

dedoles plavky žabky

 

 

Šľapky alebo žabky?

Veselé plážové šľapky si zamiluje každý. Dizajnové modely sa hodia na horúce letné dni k bazénu, na pláž, ale aj na prechádzku mestom. Milujete melóny, čerešne, vychladené pivo alebo avokádo? Áno, aj lásku k týmto pochúťkam môžete demonštrovať na svojej obuvi.

 

Colorful Feathers Sailboats

 

 

Žabky, ideálna obuv k vode je vyrobená z odolného materiálu, ktorý chráni chodidlá, ale noha sa v nich príjemne vetrá. Modely s potlačou podmorského sveta, v námorníckom alebo dovolenkovom štýle, bude ťažké vybrať len jedny žabky na celé leto. Všetky modely letnej obuvi sú k dispozícii vo veľkostiach od 36 do 45.

 

Underwater World 7

Beach Beer 3

 

 

Zábavný plavkový štýl

Aj v letnom outfite môžete byť dokonale zladení. Kreatívni dizajnéri z Dedolesa myslia na všetko. Šľapky a žabky korešpondujú so vzormi dámskych i pánskych plaviek. Modelom pre dámy v bikinovom i celotelovom strihu plaviek dominujú vzory morských vĺn, mandaly, tropickej džungle i podmorského sveta. Materiál plaviek kombinuje polyester spolu s elastanom, takže plavky výborne tvarujú postavu, nemenia svoj tvar a rýchlo schnú.

 

Aztec Ornament 12

Night Flamingo 5 Color Splash 3

 

Páni zažiaria v trendových plážových šortkách na tému surfovania, plážového života i života pod hladinou. Pánske plážové šortky sú vyrobené z polyesteru, takže sú priedušné, ľahko sa sušia i udržiavajú.

 

Mandala  Mandala 1 
Watercolor 5 Watercolor cele

 

Viac informácií: www.dedoles.sk

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaKolekcia Borisa Hanečku: Symbióza mužské...

Návšteva ateliéru Borisa Hanečku je pre nás vždy veľkým zážitkom. Lokalita sa síce zmenila, no atmosféru si ateliér zachoval. V spojení...


Trendy móda | 01.dec 2020

Karlie Kloss navrhla športovú kolekciu s...

Športová značka Adidas tento rok už oznámila jednu zaujímavú spoluprácu so značkou Prada, na ktorú netrpezlivo čakáme, no pri ďalších...


Trendy móda | 30.nov 2020

Značka Swarovski je ikonou v móde, dizaj...

Tento rok oslavuje značka Swarovski 125 rokov svojho založenia. Zakladateľ značky Daniel Swarovski - Rakúšan českého pôvodu bol vyučený ako...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Naše tipy

Jesenný styling: Chatová móda v meste

Rok 2020 a situácia okolo pandémie výrazne zmenili prístup k móde a obliekaniu. Zatia...

Najlepšie adventné kalendáre na rok 2020

V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento ...

Pleteniny vládnu jeseni, ktoré sú must-h...

Nič nie je lepšie ako obliecť sa do príjemných, hrejivých pletenín počas jesene. Extra bonusom však ...