Moderné minimalistické outfity sa častokrát nesú v neutrálnych tónoch, čiernej a bielej. To však neznamená, že takéto outfity musia byť nudné a okukané. Stačí sa pozrieť na niektoré outfity známych influenceriek, ktoré dokážu aj z „obyčajných“ kúskov vytvoriť neobyčajné outfity. 

 

Maxi šaty

Jednoduché biele maxi šaty a ohromný výsledok. Stačí si zvoliť správny strih, zaujímavú štruktúru a doplniť ich štýlovými doplnkami. Krásne ich doplnia čierne detaily, ale aj masívne zlaté.

minimalistické outfity na leto@ariviere

 

 

Golden Neutrals

Ani neutrálne farby a ich kombinácie nemusia byť obyčajné. Stačí si správne zvoliť materiály a namixovať ich na nezvyčajnejší spôsob. Široké nohavice sa napríklad okamžite premenia na luxusný kúsok vďaka saténu. Dolaďte svetlosivou a tmavohnedou.

anoukyve2@anoukyve

 

 

Mix & Match

Čierno-biela klasika je bežnou súčasťou minimalistických outfitov, no aj v tomto prípade sa dajú vymýšľať kreatívne kombinácie. Vyskúšajte napríklad čierne šortky s ladiacim crop topom a na vrch prehoďte oversized bielu košeľu.

beautrice.gutu@beautrice.gutu

 

 

Vintage

Skvelým príkladom, ako nohavice dokážu vyzerať inak len vďaka správne zvolenej potlači je aj model s tenkými prúžkami ako zo pánskych šatníkov 20.rokov. Doplňte ich jednoduchým tričkom bez rukávov a teniskami.

sophiaroe@sophiaroe

 

 

Klasika inak

Džínsy sú starou-dobrou klasikou. Rovnako aj formálna vesta, ktorá sa kedysi nosila pod sako. Teraz sa nosí samostatne a využiť sa dá namiesto trička či topu. Takto štýlovo o inovatívne vyzerajú tieto dve klasiky v jednom outfite.

smythsisters@smythsisters

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...


Trendy móda | 29.júl 2020

Leto plné šťavy v trendových kúskoch od ...

Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...