Moderné minimalistické outfity sa častokrát nesú v neutrálnych tónoch, čiernej a bielej. To však neznamená, že takéto outfity musia byť nudné a okukané. Stačí sa pozrieť na niektoré outfity známych influenceriek, ktoré dokážu aj z „obyčajných“ kúskov vytvoriť neobyčajné outfity. 

 

Maxi šaty

Jednoduché biele maxi šaty a ohromný výsledok. Stačí si zvoliť správny strih, zaujímavú štruktúru a doplniť ich štýlovými doplnkami. Krásne ich doplnia čierne detaily, ale aj masívne zlaté.

minimalistické outfity na leto@ariviere

 

 

Golden Neutrals

Ani neutrálne farby a ich kombinácie nemusia byť obyčajné. Stačí si správne zvoliť materiály a namixovať ich na nezvyčajnejší spôsob. Široké nohavice sa napríklad okamžite premenia na luxusný kúsok vďaka saténu. Dolaďte svetlosivou a tmavohnedou.

anoukyve2@anoukyve

 

 

Mix & Match

Čierno-biela klasika je bežnou súčasťou minimalistických outfitov, no aj v tomto prípade sa dajú vymýšľať kreatívne kombinácie. Vyskúšajte napríklad čierne šortky s ladiacim crop topom a na vrch prehoďte oversized bielu košeľu.

beautrice.gutu@beautrice.gutu

 

 

Vintage

Skvelým príkladom, ako nohavice dokážu vyzerať inak len vďaka správne zvolenej potlači je aj model s tenkými prúžkami ako zo pánskych šatníkov 20.rokov. Doplňte ich jednoduchým tričkom bez rukávov a teniskami.

sophiaroe@sophiaroe

 

 

Klasika inak

Džínsy sú starou-dobrou klasikou. Rovnako aj formálna vesta, ktorá sa kedysi nosila pod sako. Teraz sa nosí samostatne a využiť sa dá namiesto trička či topu. Takto štýlovo o inovatívne vyzerajú tieto dve klasiky v jednom outfite.

smythsisters@smythsisters

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Najnovšie zo sekcie módaKolekcia Borisa Hanečku: Symbióza mužské...

Návšteva ateliéru Borisa Hanečku je pre nás vždy veľkým zážitkom. Lokalita sa síce zmenila, no atmosféru si ateliér zachoval. V spojení...


Trendy móda | 01.dec 2020

Karlie Kloss navrhla športovú kolekciu s...

Športová značka Adidas tento rok už oznámila jednu zaujímavú spoluprácu so značkou Prada, na ktorú netrpezlivo čakáme, no pri ďalších...


Trendy móda | 30.nov 2020

Značka Swarovski je ikonou v móde, dizaj...

Tento rok oslavuje značka Swarovski 125 rokov svojho založenia. Zakladateľ značky Daniel Swarovski - Rakúšan českého pôvodu bol vyučený ako...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Naše tipy

Jesenný styling: Chatová móda v meste

Rok 2020 a situácia okolo pandémie výrazne zmenili prístup k móde a obliekaniu. Zatia...

Najlepšie adventné kalendáre na rok 2020

V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento ...

Pleteniny vládnu jeseni, ktoré sú must-h...

Nič nie je lepšie ako obliecť sa do príjemných, hrejivých pletenín počas jesene. Extra bonusom však ...