Aj napriek tomu, že je čierna veľmi obľúbenou, nestarnúcou farbou, ktorá zrejme nechýba v žiadnom šatníku, v lete sa jej pomerne vyhýbame. Má tendenciu priťahovať svetlo, čo pri vyšších teplotách spôsobuje diskomfort. Niektoré letné dni však prekvapia aj nižšími teplotami a vtedy je ideálny čas vytiahnuť naše obľúbené čierne kúsky. Využiť ich však môžete aj na letnú večeru v obľúbenej reštaurácii na terase či v kancelárii. Toto sú naše obľúbené outfity, ktoré nám predviedli svetové influencerky.

 

Letné LBD

Koža a ešte aj v čiernej farbe počas leta znie ako poriadny oxymoron. No niekedy jednoducho stojí za to vyskúšať niečo nové, neobvyklé, výsledok môže byť totiž takýto štýlový. Kožené šaty v čiernej farbe a „sakovom“ štýle pôsobia veľmi luxusne a elegantne. Doplňte ich flip-flopmi alebo zaväzovacími sandálmi.

čierna farba v lete@josefinehj

 

 

Maxi šaty v hlavnej úlohe

Aj maxišatám pristane čierna. Nesú v sebe zaujímavú drámu a tajomnosť, no pritom si zachovávajú svoju elegantnú podstatu. Volány a riasenie im pridávajú na letnom duchu a v kombinácii s turistickými sandálmi letnými detailmi v podobe rafie či iných prírodných prvkov, sa skutočne stávajú dokonalým letným kúskom.

slipintostyle@slipintostyle

 

 

Sporty Chic

Čierna v prípade športových kúskoch pôsobí uhladene, minimalisticky a nadčasovo. Jednoducho sa dá kombinovať s inými farbami, no all-black outfit pôsobí ešte o niečo viac štýlovo. Našimi obľúbenými kombináciami sú oversized tričká a cyklistické šortky, ale aj crop topy a tepláky.

claire most@claire_most

 

 

Office look

Ak potrebujete vytvoriť zaujímavý outfit do práce, siahnite po štýlových bermudách a ak potrebujete decentnejší kúsok, zvoľte legíny s rázporkom. Ku nim pokojne doplňte blúzku či košeľu v príjemnom letnom materiáli, napríklad aj saténe. Ak potrebujete vrchnú vrstvu, pridajte k tomu oversized sako a na nohy si obujte trendy sandále s hranatou špičkou. Jednoduché a pritom také efektné.

venswifestyle@venswifestyle

 

 

Čierne sety

Určite ste túto sezónu postrehli tieto dva trendy- prvým sú letné sety a druhým takzvaná „string“ sukňa, ktorá využíva odvážne prestrihy na bokoch. Veľmi trendy je najmä v čiernej farbe, kedy sa kombinuje s crop topom. Ak si na takúto sukňu netrúfate, stále môžete staviť napríklad na populárnu saténovú verziu v kombinácii s ladiacim, čiernym topom.

camillecharierre@camillecharierre

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 13.aug 2020

Leto v neviditeľnom dotyku

Intimissimi pre svojich zákazníkov chystá úžasné novinky - predstavuje totiž nové štýly a látky, ktoré boli vytvorené špeciálne pre ne...


Trendy móda | 11.aug 2020

Ganni a Levi’s pripravili kolaboráciu. D...

Zatiaľ čo značka Ganni je dokonalým príkladom modernej módy, Levi’s v sebe nesie poriadnu dávku tradície spojenej s inováciou a nadčasovosťou. Vo svojej...


Trendy móda | 11.aug 2020

Plavkové trendy z Francúzskej riviéry

Keď sa povie Francúzska riviéra, mnohí z nás si predstavia charakteristické, dramatické útesy, hlbokú modrú farbu mora a samozrejme aj luxusné jachty...


Trendy móda | 08.aug 2020

Najodvážnejší trend leta

Zozadu nahá, spredu oblečená. Taký dojem vyvoláva jeden z najpopulárnejších trendov tohto leta, ktorý môžeme pokojne nazvať aj naked top...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...