Aj najnudnejší outfit dostane novú tvár, ak ho doplníte tými správnymi doplnkami. Túto sezónu nás zaujalo niekoľko z nich, ktoré si obľúbili aj známe influencerky z celého sveta. Vďaka nim prinášajú do svojho letného šatníka viac šťavy, odvahy aj dobrodružstva. Ktoré to sú?

 

Šatka do vlasov

Ak nie ste klobúkový typ, pokojne svoju hlavu ochráňte saténovou šatkou. Uviazať ju môžete na niekoľko spôsobov, či už na retro spôsob ako 70.rokov alebo na piráta. Je to na vás. Pohrať sa tiež môžete aj so stylingom vlasov, nechajte ich rozpustené alebo ich schovajte.

Rybársky klobúk

Nejde o žiadnu novinku, ale o must-have už druhú sezónu. Zatiaľ čo minulý rok sa nosili najmä zvieracie potlače, tento rok pokojne choďte do kvetinových vzorov, batikovaných či dokonca háčkovaných kúskov.

letné doplnky @michelledriscoll

 

 

Okuliare a lá 70’s

Zabudnite na matrix okuliare! Túto sezónu ich vymeňte za retro okuliare ako vystrihnuté zo 70.rokov. Či už stavíte na hranatú alebo okrúhlu verziu, krok vedľa nespravíte. Dajte si však na ich výbere záležať, mali by mať totiž farebná sklá!

monikh@monikh

 

 

Perličky

Perly dostali toto leto novú tvár. Namiesto dokonalých guličiek sa nosia nedokonalé, unikátne. Pokojne ich vrstvite, noste na krku aj na rukách a kombinujte ich so zlatými šperkami či dokonca mušličkami.

matildadjerf@matildadjerf

 

 

Slamené kabelky

Ak chcete investovať do nesmrteľného letného kúsku, toto by mal byť on. Slamená kabelka, ktorá vás nesklame, môžete si ju vziať do práce, ale aj na pool párty. Hodí sa k džínsom aj letným šatám. Jednoducho letný must-have.

leasy inparis@leasy_inparis

 

 

Rybársky klobúk

Nejde o žiadnu novinku, ale o must-have už druhú sezónu. Zatiaľ čo minulý rok sa nosili najmä zvieracie potlače, tento rok pokojne choďte do kvetinových vzorov, batikovaných či dokonca háčkovaných kúskov.

amaka.hamelijnck

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...


Trendy móda | 29.júl 2020

Leto plné šťavy v trendových kúskoch od ...

Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...