Nie je nič lepšie, ako obliecť si v lete krásne, farebné outfity, ktoré dotvárajú uvoľnenú atmosféru a slnečné počasie. Aj keď sedíme celé dni v kancelárii a dovolenka je v nedohľadne, radi si ich spestríme zaujímavými outfitmi, netradičnými farebnými kombináciami a veselým mixovaním potlačí. Tieto nás zaujali na Instagrame a určite ich plánujeme vyskúšať. Pôjdete do toho s nami?

Ovocný sorbet

Fuksiová je skvelou letnou farbou, je dostatočne výrazná na to, aby prežiarila celý váš outfit, no pritom je skvelá na kombinovanie s ostatnými farbami, či už neutrálnymi alebo inými výraznými. Veľmi sviežo pôsobí napríklad vo dvojici s výraznou žltou, pripomína nám ovocný sorbet, mango a pitaya.

letné outfity inšpirácia@karodall

 

 

Dievčenské pastely

Ak nie ste naklonené výrazným farbám, zaujímavé kombinácie sa vám zaručene podaria pomocou pastelov. V prípade, že chcete dosiahnuť neopozeraný look, určite ich v jednom oufite skombinujte aspoň tri. A aká je overená kombinácia? Pre nás určite žltá, modrá a marhuľová.

oliviaandalice@oliviaandalice

 

 


Mix & Match

Emili Sindlev je vždy zárukou kreatívnych outfitoch, ktoré nás dokážu poriadne inšpirovať. Nedávno vo svojom looku spojila dve odlišné potlače, jednu ornamentálnu s vysoko luxusným dojmom a druhú retro športovú s nápismi. Farby mu takisto nechýbali, stavila na nesmrteľnú modro-červeno-bielu a trochu moderny priniesla vďaka žltej.

emilisindlev@emilisindlev

 

 

Colorblocking

Niektoré outfity nepotrebujú výrazné potlače na to, aby zaujali. Výrazné farby v klasických siluetách a elegantných kúskoch totiž vytvoria veľmi unikátny efekt, stačí vedieť prepájať konkrétne odtiene. Populárnu fuksiovú skúste skombinovať s výraznou tyrkysovou a pokojne do toho prihoďte aj populárnu oranžovú. Vytvoríte exotický a pritom elegantný look.

ninasandbech@ninasandbech

 

 

Pastely & neónky

Ani pastelové, ani neónové. Niektoré farby sú nepopísateľné. Ich podstata síce môže byť tlmená a jemná, avšak na konkrétnych materiálov pôsobia výrazne, až žiarivo. To je prípad aj tohto outfitu, ktorý pôsobí jemne a výrazne zároveň. Farby sú síce svetlé, avšak vďaka saténu dostávajú novú tvár. Nehovoriac o kreatívnej kombinácii zelenej a marhuľovej.

thenxcvintage@thenxcvintage

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...


Trendy móda | 29.júl 2020

Leto plné šťavy v trendových kúskoch od ...

Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...