Žijeme v dobe, kedy si môžeme obliecť takmer hocičo a výsledok bude považovaný za moderný. Jediné, čo potrebujete vedieť, je správne kombinovanie jednotlivých kúskov a mať cit pre detail. Možno aj práve preto sa vrátili na scénu roztrhané džínsy, ktoré zaplavujú sociálne siete v najrôznejších stylingoch a pomaličky sa stávajú letným must-have. Ako ich nosia známe módne ikony?

 

deravé džínsy inšpirácia@pernilleteisbaek

 

Džínsy síce nie sú úplne najideálnejším kúskom do letných horúčav, no v prípade, že trávite celé dni v klimatizovanej kancelárii alebo vás zastihne chladnejší deň, určite deravé džínsy vyskúšajte. Inšpirovať sa môžete outfitmi svetových módnych ikon, ktoré ich nosia na najrôznejšie spôsoby.

Siahnuť tak môžete po siluete, ktorá vám vyhovuje najviac, či už široké džínsy tešiace sa vysokej obľube, alebo klasicky rovné džínsy či populárne skinny. Veľmi obľúbenou voľbou sú aj boyfriend džínsy so zníženým pásom a voľným strihom. Dôležité je, aby boli deravé, aspoň minimálne. Množstvo a veľkosť dier je na vás, nosia sa modely s maličkými dierami, ale aj tie poriadne deravé, ktoré odhaľujú veľkú čas stehna a kolien. Ak sa nebojíte jemnej extravagancie, siahnuť môžete aj po džínsoch so sexi dierou tesne pod zadkom.

 

Foto: Instagram

 

A čo si k takýmto džínsom obliecť? Pokojne ich doplňte romantickou blúzkou, saténovým topom či zaujímavou košeľou. Báť sa však nemusíte ani klasických kardigánov, oversized mikín a tričiek, ale aj elegantných sák.

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 07.máj 2021

Deň matiek so značkou Fendi

Na oslavu Dňa matiek si značka Fendi pripravila pestrú ponuku štýlových darčekov, ktoré sú inšpirované nielen trendami tejto sezóny, ale...


Fashion Week | 05.máj 2021

Minulosť a budúcnosť na treťom prehliadk...

Posledný prehliadkový deň na Mercedes-Benz Prague Fashion Week nás zobral do minulosti aj budúcnosti. Dizajnérky Michaela Hriňová a Denisa Dovala...


Trendy móda | 05.máj 2021

Must-have sezóny: 90’s slnečné okuliare

Milovníci retro trendov, zbystrite! Ďalšie trendy z 90.rokov ožívajú a tentokrát prichádzajú na scénu vo forme doplnkov. Počas jari a...


Trendy móda | 05.máj 2021

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek k nám už...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...