Džínsy a tričko sú stará dobrá klasika, avšak outfity sa dajú tvoriť aj kreatívnejšie a nevšednejšie. Ak máte práve na taký outfit chuť aj vy, vyskúšajte niektorú z našich obľúbených kombinácií džínsov a elegantnejších topov.

 

Milkmaid

Topy a šaty v štýle milkmaid si nás získali už počas minulej sezóny, no ani tento rok na nich nezanevrieme. Džínsy v kombinácii s takýmto topom tvoria dokonale romantickú, letnú dvojicu.

top a džínsy outfity inšpirácia@georgiaindia

 

 

Široké ramená

Tričká ozvláštnené vypchávkami na ramenách do outfitu prinesú jemný nádych 80.rokov. Ide o jedno z najväčších must-haves, ktoré sa na Instagrame medzi módnymi influencerkami objavil. Stačí k nemu obliecť široké alebo zvonové džínsy.

 

camillecharriere@camillecharriere

 

 

So zaväzovaním

Aj džínsy môžu byť súčasťou ženského outfitu. Stačí si k nim obliecť ten správny top. Ideálnym je napríklad top so zaväzovaním, ktoré drží outfit pokope, jemne odhaľuje, no pritom zahaľuje to najdôležitejšie.

ironnsalt@ironnsalt

 

 

Šatka

Šatkové topy sú túto sezónu veľkým hitom aj kvôli tomu, že sa s ich uväzovaním môžete vyhrať na najrôznejšie spôsoby. Šatku môžete zložiť do trojuholníka a previazať cez hrudník, alebo ju uviažte na mašľu. Takto vznikne veľmi chic a sexi outfit.

claire most@claire_most

 

 

Okolo krku

Na topy so zaväzovaním okolo krku sa nachvíľu zabudlo, avšak teraz sú aj ony späť a dokonalú dvojicu tvoria práve s džínsami najrôznejších strihov. Najkrajšiu siluetu však dosiahnete kombináciou s džínsami alebo šortkami s vysokým pásom.

parysatis@parysatis

 

 

Objemné rukávy

Na koniec to najlepšie, top s objemnými rukávmi, ktoré sú takisto jedným z najväčších letných hitov. Nosia sa nielen na šatách, ale aj na topoch a tie sú skvelou voľbou, ak chcete džínsový outfit premeniť na trochu ženskejší, zmyselnejší.

laurencrowe88@laurencrowe88 

 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...