Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 24. apríl 2012

Predstavujeme vám Gábinu Páralovou

Viac ako momentálne, pominuteľné trendy sú pre Gábinu Páralovu inšpiráciou k tvorbe ľudia, veci a zážitky. Za zdroj nápadov považuje taktiež samotný materiál, jeho vlastnosti a nové možnosti spracovania, ktoré ponúka.

Predstavujeme vám Gábinu Páralovou

24. 4. 2012

Viac ako momentálne, pominuteľné trendy sú pre Gábinu Páralovu inšpiráciou k tvorbe ľudia, veci a zážitky. Za zdroj nápadov považuje taktiež samotný materiál, jeho vlastnosti a nové možnosti spracovania, ktoré ponúka. Osobitný tvorivý štýl Gábiny oslovuje predovšetkým moderné ženy, ktoré vo svojom šatníku preferujú zopár nadčasových kúskov prvotriednej kvality a spracovania. Vyberať si môžu z odevov na každodenné nosenie, ako sú šaty, nohavice, svetre, saká, kostýmy, ale aj zo spoločenských či svadobných modelov. Okrem aktuálnej, každý týždeň doplňovanej kolekcie, Gábina ponúka aj šitie exkluzívnych modelov na mieru.

Hrať sa s nožnicami a látkami, šiť, háčkovať, vymýšľať, kresliť a nakoniec aj realizovať svoje vlastné kreácie bavilo Gábinu už od detstva. Prvú kolekciu svojej značky GP predstavila už v roku 1994 na multimediálnej módnej show v Brne. O dva roky neskôr v Brne otvorila vlastný butik, ktorý v súčasnosti sídli v centre mesta. Od konca roka 2010 ponúka Gábina svoju módu aj v centre Prahy. 

 

foto by 2media.cz
pripravila: Katarína Segešová a 2media.cz

 

    2628

    Súvisiace články