Keď sa svet uzatvoril do domácej karantény, znamenalo to okamžitú stopku pre všetky naplánované módne fotenia. Týkalo sa to samozrejme magazínov, fotenia editoriálov, propagačných materiálov a kampaní. Avšak niektorí dizajnéri sa aj v tomto prípade vynašli a dokázali využiť svoju kreativitu. Vznikli tak módne kampane nafotené cez Facetime.

 

módne kampane v karanténe cez facetime

 

Jacquemus

Jednou z najväčších kampaní, ktorá vznikla cez Facetime bola práve pre značku Jacquemus. Okrem Belly Hadid v nej účinkujú aj iné modelky. Všetky pózovali zo svojho domova fotografovi Pierre-Ange Carlotti.

1  2 

 

 

Alexander McQueen

Značka Alexander McQueen sa v karanténe spojila s niekoľkými fotografmi v rôznych miestach na svete, ktorí nafotili tenisky Tread Slicks na najrozličnejších miestach, väčšinou doma alebo na vyprádznených miestach.

3  4 

 

 

Chromat x Reebok

Ak sa nedá fotiť so skutočnými modelkami, stačí sa obrátiť na tie virtuálne. Túto stratégiu zvolili značky Chromat a Reebok, ktoré predstavili svoju kolaboráciu prostredníctvom dvoch CGI modelov.

5  6 

 

 

Moschino

Jeremy Scott rozposlal špeciálne balíčky zaujímavým osobnostiam po svete. Po domácom stylingu a dôkladnom výbere lokality nasledovalo fotenie. Dámy dostali úplnú voľnosť vytvoriť outfity podľa seba, z čoho vyšla zaujímavá séria fotiek.

9  10 

 

 

Miu Miu

Značka Miu Miu vytvorila sériu autoportrétov, v ktorých hviedzi napríklad modelka Du Juan či módna redaktorka Harriet Verney. Na sebe majú samozrejme kúsky z dielne Miu Miu s vlastným stylingom. Každá fotka má svoj špecifický rukopis, ktorého cieľom bolo vytvoriť amatérsky dojem z fotografie.

11  12 

 

 

Gucci

Aj Alessandro Michelle sa chytil na predstavu fotenia v domácom prostredí. Mnohým modelkám a modelom tak zaslal rôzne kúsky z jarnej kolekcie a nechal ich pohrať sa so stylingom, výberom rekvizít či lokality. Vznikla tak veľmi unikátna séria fotiek.

15 13

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 27.sep 2021

Na čo sa zamerať pri výbere pánskych hod...

Mohlo by sa zdať, že s príchodom chytrých mobilných telefónov náramkovým hodinkám odzvonilo. V skutočnosti sú ale pánske hodinky aj...


Trendy móda | 27.sep 2021

Nie všetci ju poznáme, možno nastal práv...

O čom bude reč? Možno ste sa už stretli s pojmom juta alebo ste ten výraz niekde započuli, ale nemáte s jutou osobnú...


Trendy móda | 24.sep 2021

Ženy ako inšpirácia v móde aj živote

Ženy pre online obchod s módou Answear.sk predstavujú nekonečný zdroj inšpirácie. Výber produktov, ktoré môžete v online obchode nájsť, ale aj...


Trendy móda | 24.sep 2021

Prečo je ruksak najlepšou voľbou pre ulo...

Niektorí ľudia sú povestní tým, že so sebou nosia veľké množstvo vecí. Vždy a všade. Niekedy sa to môže stať aj...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Farby do prechodného počasia

Prechodné obdobie medzi letom a jeseňou, kedy to nevyzerá ani na jednu sezónu, je ideálne na prepája...

Travel Stories s Bé Hà Nguyen

Sympatická Youtuberka Bé Hà je stelesnením pozitívnej energie, ktorú šíri prostredníctvom svojho You...

3 must-have kúsky do prechodného počasia

Koniec leta je pomaly tu a počasie si z nás v tomto období navyše zvykne aj poriadne strieľať. Vonku...