Keď sa svet uzatvoril do domácej karantény, znamenalo to okamžitú stopku pre všetky naplánované módne fotenia. Týkalo sa to samozrejme magazínov, fotenia editoriálov, propagačných materiálov a kampaní. Avšak niektorí dizajnéri sa aj v tomto prípade vynašli a dokázali využiť svoju kreativitu. Vznikli tak módne kampane nafotené cez Facetime.

 

módne kampane v karanténe cez facetime

 

Jacquemus

Jednou z najväčších kampaní, ktorá vznikla cez Facetime bola práve pre značku Jacquemus. Okrem Belly Hadid v nej účinkujú aj iné modelky. Všetky pózovali zo svojho domova fotografovi Pierre-Ange Carlotti.

1  2 

 

 

Alexander McQueen

Značka Alexander McQueen sa v karanténe spojila s niekoľkými fotografmi v rôznych miestach na svete, ktorí nafotili tenisky Tread Slicks na najrozličnejších miestach, väčšinou doma alebo na vyprádznených miestach.

3  4 

 

 

Chromat x Reebok

Ak sa nedá fotiť so skutočnými modelkami, stačí sa obrátiť na tie virtuálne. Túto stratégiu zvolili značky Chromat a Reebok, ktoré predstavili svoju kolaboráciu prostredníctvom dvoch CGI modelov.

5  6 

 

 

Moschino

Jeremy Scott rozposlal špeciálne balíčky zaujímavým osobnostiam po svete. Po domácom stylingu a dôkladnom výbere lokality nasledovalo fotenie. Dámy dostali úplnú voľnosť vytvoriť outfity podľa seba, z čoho vyšla zaujímavá séria fotiek.

9  10 

 

 

Miu Miu

Značka Miu Miu vytvorila sériu autoportrétov, v ktorých hviedzi napríklad modelka Du Juan či módna redaktorka Harriet Verney. Na sebe majú samozrejme kúsky z dielne Miu Miu s vlastným stylingom. Každá fotka má svoj špecifický rukopis, ktorého cieľom bolo vytvoriť amatérsky dojem z fotografie.

11  12 

 

 

Gucci

Aj Alessandro Michelle sa chytil na predstavu fotenia v domácom prostredí. Mnohým modelkám a modelom tak zaslal rôzne kúsky z jarnej kolekcie a nechal ich pohrať sa so stylingom, výberom rekvizít či lokality. Vznikla tak veľmi unikátna séria fotiek.

15 13

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaArt Day: Daniela Olejníková

„Ilustrácia je pre mňa spôsob vyjadrenia názoru k téme či textu,“ hovorí Daniela, ktorá je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej ilustrácie...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...