Každý z nás máme svoj štýl obliekania, ktorý o nás veľa vypovedá. Prezrádza našu povahu, odzrkadľuje momentálnu náladu a mnohokrát budí pozornosť. Správna voľba je tak kľúčová, práve oblečenie môže byť odrazom našej osobnosti.

 

čo o nás hovorí oblečenie

 

Oblečenie môže o nás veľa prezradiť. Naznačí naše zaužívané štandardy a ukáže, v čom sa pohodlne cítime. Taktiež môže aj výrazne priblížiť, do akej miery sme schopní pri výbere improvizovať a voliť menej bežné kombinácie. V neposlednom rade však svojim oblečením ukazujeme aj to, ako sa o seba staráme a čo najradšej preferujeme, a to bez ohľadu na pravidelné zmeny v módnych trendoch.

 

Každý má svoje preferencie

Nech už je v móde populárne čokoľvek, v každom šatníku nájdete niečo charakteristické, čo jeho vlastníka vystihuje. Aj keby ste striktne dodržiavali aktuálne módne trendy, niečo spoločné mať jednotlivé kúsky rozhodne budú. Či už to bude pravidelnosť farieb, totožný výber textúr, preferovaný materiál alebo obľúbený strih, každý z nás totiž niečo obľubuje a uprednostní.

 

Prvoradá by mala byť kvalita

To, že oblečenie o nás prezrádza aj to, ako sa o seba staráme, môže potvrdiť samotná kvalita. Ak totiž nosíte niečo, čo už pôsobí pomerne nenositeľne, veľa to o vás vypovedá. Nech už máte teda pri oblečení kritériá akékoľvek, zakaždým by malo ísť o prvotriednu kvalitu.

 

Oblečenie s pridanou hodnotou

Dnešná ponuka je v módnom odvetví skutočne neobmedzená, na výber máte spomedzi rôznych svetových značiek. Tie okrem svojej kvality ponúkajú aj pridanú hodnotu, ich voľbou teda len získate. Kým kolekcia Tom Tailor vám dopraje absolútny komfort pri nosení, tričká Napapijri môžu byť zase príjemným oživením šatníka. Táto investícia sa vám tak zúročí v podobe kvalitného spracovania a príjemného materiálu. Za takúto kvalitu sa podpisujú hygienicky nezávadné kúsky, ktoré nás nijako neohrozia, navyše sú univerzálne a aj oveľa dlhšie nositeľné bez známok opotrebovania než oblečenie v lacnejšom variante.

 

Oblečenie je našou vizitkou, jeho kúpu tak vnímajme ako investíciu. Inšpirovať sa pri výbere svetových značiek môžete aj na Ermaan, kde nájdete tie najmodernejšie kúsky s garanciou kvality.

 

Zdroj obrázka: Dean Drobot / Shutterstock.com

 

Najnovšie zo sekcie módaArt Day: Daniela Olejníková

„Ilustrácia je pre mňa spôsob vyjadrenia názoru k téme či textu,“ hovorí Daniela, ktorá je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej ilustrácie...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...