Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 19. apríl 2012

Oživte klasiku

„Malé čierne" nikdy nevyjdú z módy. No všetko naše oblečenie podlieha prísnemu diktátu módnych trendov a tento malý čierny kúsok nie je výnimkou.

Oživte klasiku

20. 4. 2012

„Malé čierne" nikdy nevyjdú z módy. No všetko naše oblečenie podlieha prísnemu diktátu módnych trendov a tento malý čierny kúsok nie je výnimkou. Niekomu sa čierne šaty možno zdajú príliš nudné či formálne. A práve pre vás je nasledujúci článok. Skombinujte svoje „nudné" šaty so žiarivými topánkami a oživte tak svoj outfit.


Jayma-Mays 
Jayma Mays
si na oslavu v L.A vybrala šaty od Stelly McCartney a doplnila ich slniečkovými sandálikmi značky H&M. 


Kelly-Osbourne 
Kelly Osbourne v ženských filtrovaných šatách značky Tony Ward a v ružových črievičkách značky Giuseppe Zanotti na Kids' Choice Awards 2012. 


Mandy-Moore 
Mandy Moore a jej jednoduché čierne šaty. Žlté topánočky zladila s rovnako krikľavými náušnicami. 


Rihanna 
Rihanna sa nebojí kombinovať. Na prehliadku Proenza Schouler si vybrala čierne mini, ku ktorým si obula oranžové lodičky. Btw, vedeli ste, že oranžová je hitom letnej sezóny? 


Nina-Dobrev 
Nina Dobrev: krajkové šaty značky Monique Lhuillier s ružovými topánočkami od Briana Atwooda robia z Nini neuveriteľnú kočku. 


Cameron-Diaz 
Cameron Diaz a jej elektrizujúce botičky od Jimmyho Choo. Niet snáď na svete ženy, ktorá by netúžila mať doma aspoň jeden pár od tohto velikána. 


Brittany-Snow 
Brittany Snow na premiére filmu Charlie St. Cloud v žltých sandáloch, opäť od Jimmyho Choo. 

foto by celebstyle
pripravila: Katarína Segešová

 

    14007

    Súvisiace články