Ovplyvnila pandémia naše nákupné správanie? Pozreli sme sa na to, aké produkty sme za posledné 4 mesiace vyhľadávali najviac. Odpovede sme našli vďaka Lyst Index, ktorá vyhodnotila najvyhľadávanejšie kúsky za tento štvrťrok.

Kabelka Bottega Veneta Cassette

Značka Bottega Veneta stále vládne. Vytvorila ďalšiu IT kabelku, po ktorej túži nejedna milovníčka módy. Najvyhľadávanejším kúskom prvého kvartálu je práve model Cassette.

najpopulárnejšie kúsky sezóny

 

 

Off-White body

Aby toho nebolo málo, aj čipkované body z dielne Off-White sa umiestnilo na druhej priečke vo vyhľadávaniach.

2

 

 

Kabelka Telfar

Po prvýkrát sa v Lyst Indexe umiestnila značka Telfar so svojou vegánskou kabelkou s logom. Nosí ju napríklad aj Solange Knowles.

3

 

 

Gucci pančuchy

Na štvrtom mieste nájdete Gucci pančuchy potlačené klasickým logom. Logománia sa zjavne ešte nekončí a nadobúda o niečo nový rozmer.

4

 

 

Anine Bing mikina

Mikina dizajnérky Anine Bing sa umiestnila na piatom mieste a nárast vo vyhľadávaniach nastal po premiére seriálu Tiger King na Netflixe. V šatníku ju má napríklad Gigi Hadid či Rosie Huntington-Whiteley.

5

 

 

Tenisky Adidas x Beyoncé Ivy Park

Najpopulárnejšími teniskami sezóny je model z kolaborácie Adidas a Beyoncé Ivy Park. Elegantný, zároveň retro model sa umiestnil na celkovo šiestej priečke.

6

 

 

Tenisky New Balance 993

New Balance zažíva renesanciu, má za sebou kolaboráciu s Aimée Leon Doré a jej modely nosí Rihanna, Kate Middleton či Kaia Gerber.

7

 

 

Tepláky Nike Air fleece

Keďže väčšina populácie trávi takmer všetok čas doma, v rebríčku sa umiestnili aj tepláky. Ide o flísový model Nike Air.

8

 

 

Košeľa Ganni

Značka Ganni odštartovala trend veľkých golierov a verejnosť si ho zamilovala! Zrejme aj preto sa tento model košele teší deviate priečke.

9

 

 

Vintage Chanel kabelka

Klasickú kabelku Chanel zrejme považujeme za investíciu v týchto neistých časoch. Umiestnila sa totiž na 10.mieste vo vyhľadávaniach.

Screenshot 2020 04 29 at 19.37.12

Foto: archív značiek


 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...