Ako vychádzate na svoju dennú zdravotnú vychádzku prípadne na nákupy do potravín? Na rozdiel od bežnej situácie si teraz tieto momenty užívame a počas karantény si dávame záležať aj na outfitoch pri týchto situáciách. Navyše je to ideálny čas na vyskúšanie jednoduchých jarných stylingových trikov.

Maxi sukňa + mikina

Keď počasie ešte nie je úplne letné, no napriek tomu si chcete obliecť svoju obľúbenú sukňu, stačí ju doplniť hrubším svetrom alebo športovou mikinou. Takto budete mať na sebe dostatok teplých vrstiev, no nie príliš hrubých. Nehovoriac o tom, že takýto outfit je absolútne štýlový.

jarný styling outfity inšpirácia@charlottebridgeman

 

 

Saténová sukňa + košeľa

Skvelá alternatíva, keď nepotrebujete mať na sebe hrubé vrstvy. Obľúbenú saténovú sukňu dolaďte tielkom a cez neho prehoďte jednoduchú, oversized košeľu, ktorú môžete využiť namiesto svetra či trenchcoatu. Môžete ju uviazať na uzlík alebo úplne rozopnúť.

bubblyaquarius@bubblyaquarius

 

 

Zavinovacie šaty + široké nohavice

Veľmi chic stylingový trik- svoje zavinovacie šaty doplňte širokými nohavicami! Takto vytvoríte veľmi zaujímavý look, ktorý pôsobí sviežo a elegantne zároveň. Takýto outfit je skvelý do chladnejších jarných dní.

eggcanvas@eggcanvas

 

 

Legíny + dlhý kardigán

Áno, legíny sa vracajú naspäť na scénu. Okrem toho, že sa nosia v kombinácii s maxi šatami či oversized mikinami ich však môžete doplniť aj elegantnejším kúskom, akým je napríklad dlhší kardigán.

camillecharierre@camillecharierre

 

 

Šaty + tričko

Náš obľúbený, nestarnúci, 90’s stylingový trik, jednoduché biele tričko pod letnými šatami. Dosiahnete dievčenský look a vďaka spodnej vrstve v podobe trička sa nemusíte báť, že vonku zamrznete. Ideálna kombinácia v prípade, že sa už neviete dočkať svojich letných šiat.

eniswardrobe@eniswardrobe 

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...