Ako vychádzate na svoju dennú zdravotnú vychádzku prípadne na nákupy do potravín? Na rozdiel od bežnej situácie si teraz tieto momenty užívame a počas karantény si dávame záležať aj na outfitoch pri týchto situáciách. Navyše je to ideálny čas na vyskúšanie jednoduchých jarných stylingových trikov.

Maxi sukňa + mikina

Keď počasie ešte nie je úplne letné, no napriek tomu si chcete obliecť svoju obľúbenú sukňu, stačí ju doplniť hrubším svetrom alebo športovou mikinou. Takto budete mať na sebe dostatok teplých vrstiev, no nie príliš hrubých. Nehovoriac o tom, že takýto outfit je absolútne štýlový.

jarný styling outfity inšpirácia@charlottebridgeman

 

 

Saténová sukňa + košeľa

Skvelá alternatíva, keď nepotrebujete mať na sebe hrubé vrstvy. Obľúbenú saténovú sukňu dolaďte tielkom a cez neho prehoďte jednoduchú, oversized košeľu, ktorú môžete využiť namiesto svetra či trenchcoatu. Môžete ju uviazať na uzlík alebo úplne rozopnúť.

bubblyaquarius@bubblyaquarius

 

 

Zavinovacie šaty + široké nohavice

Veľmi chic stylingový trik- svoje zavinovacie šaty doplňte širokými nohavicami! Takto vytvoríte veľmi zaujímavý look, ktorý pôsobí sviežo a elegantne zároveň. Takýto outfit je skvelý do chladnejších jarných dní.

eggcanvas@eggcanvas

 

 

Legíny + dlhý kardigán

Áno, legíny sa vracajú naspäť na scénu. Okrem toho, že sa nosia v kombinácii s maxi šatami či oversized mikinami ich však môžete doplniť aj elegantnejším kúskom, akým je napríklad dlhší kardigán.

camillecharierre@camillecharierre

 

 

Šaty + tričko

Náš obľúbený, nestarnúci, 90’s stylingový trik, jednoduché biele tričko pod letnými šatami. Dosiahnete dievčenský look a vďaka spodnej vrstve v podobe trička sa nemusíte báť, že vonku zamrznete. Ideálna kombinácia v prípade, že sa už neviete dočkať svojich letných šiat.

eniswardrobe@eniswardrobe 

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...