Nosili ste ich na začiatku milénia alebo ste sa im vyhýbali obrovským oblúkom? Nohavice s nebezpečne nízkym pásom sú späť, plánujete ich nosiť? Ak áno, poradíme vám, ktorými pravidlami by ste sa pri ich stylingu mali riadiť. Inšpirujte sa známymi osobnosťami a módnmi influencerkami.

 

nohavice s nizkym pasom

 

Styling nohavíc alebo džínsov s nízkym pásom by mal byť jednoduchý. Tým, že sú vaše nohavice relatívne nízko a odhaľujú väčšiu časť kože, vyhnite sa kombinácii s hlbokými výstrihmi. Spolu v jednom outfite to bude vyzerať veľmi lacno.

Ak sa vôbec nechcete odhaľovať, ale chcete trend vyskúšať, pokojne nohavice dolaďte košeľou a sakom, prípadne ku nim doplňte športovú mikinu v prípade, že chcete vytvoriť ležérnejší look. Ďalšou jednoduchou alternatívou je jednoduché zastrčenie topu dovnútra nohavíc.

 

Foto: Getty, Instagram

 

Veľmi chic look vytvoríte, keď ku svojim nohaviciam s nízkym pásom doladíte sako a crop top a lá Emily Ratajkowski. Takto vznikne veľmi sofistikovaný a zároveň odvážny outfit, ktorý nebude pôsobiť vulgárne, ale trendy. Chic look dosiahnete aj kombináciou džínsov s nízkym pásom a pletenou vestou ako Bella Hadid.

Ku nohaviciam s nízkym pásom sa extrémne hodia športové kúsky ako skrátené mikiny a roláky, ako aj masívne tenisky a čižmy. Pokiaľ chcete vytvoriť pravý 2000’s outfit, vyskúšajte to s nimi.

 

Naše tipy:

3x1, 7 for All Mankind, R13, Rag&Bone, Topshop, Golsign, Marques Almeida, Saint Laurent

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 06.jún 2020

Oversized košeľa na 5 spôsobov

Košeľa je veľmi vďačným kúskom z toho hľadiska, že sa s ňou dajú vymýšľať najrôznejšie outfity na akékoľvek príležitosti, no zároveň je...


Fashion Week | 05.jún 2020

Švédsky Fashion Week bude udržateľný a d...

Po tom, ako nám Fédération de la Haute Couture et de la Mode oznámila, že najbližší Haute Couture Week prebehne...


Trendy móda | 05.jún 2020

V hlavnej úlohe: Spodná bielizeň

Zmyselná, romantická, rebelská či odvážna. Také a rôzne iné podoby môže mať spodná bielizeň, ktorá je až príliš často zbytočne schovávaná...


Trendy móda | 05.jún 2020

Cat-eye okuliare dominujú prehliadkovým ...

Cat-eye okuliare opäť naberajú na popularite. Popri klasických aviatorkách, matrixových okuliaroch či oversized retro okuliarom prinášajú elegantnú, sofistikovanú alternatívu, ktorá...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...