Uvoľnenosť, neformálnosť a splývavosť - taký je boho, inak povedané bohémsky štýl v obliekaní. A nejde len o klasické spoločenské šaty, ale v posledných rokoch sa týmto neformálnym a pôžitkárskym štýlom oblečenia inšpirujú aj návrhári a tvorcovia svadobných šiat.

 

boho svadobne saty 

 

Obrad v prírode, na lúke, pri mori, na farme alebo v horskej chate či pri mlyne - to všetko sú lokality, ktoré sú ako stvorené pre bohémske svadobné obrady. Splývavé dlhé vlasy nevesty zdobené lúčnymi kvetmi a prírodnými materiálmi bez prezdobených zložitých kreácií, neviditeľný makeup a prirodzená krása v svadobných šatách v boho dizajne

 

boho style 1  boho style 3 

 

A ako vyzerajú boho svadobné a spoločenské šaty?

Predstavte si vílu uprostred zelenej lúky alebo na pobreží mora. Splývavé, priesvitné, ľahké látky v niekoľkých vrstvách kombinované s jemnými retro a vintage prvkami vytvárajú dokonalé šatové kreácie.

Šaty prirodzene kopírujú krivky postavy, nenájdete na nich nič vystužené a spevnené. Sú mäkké poddajné a pohodlné. Môžete v nich tancovať, bežať i ľahnúť si na pieskovú pláž či lúku plnú kvetov. Čo sa týka farebných kombinácií, boho štýl je spätý s prírodou, preto sa okrem štandardnej bielej a smotanovej farby kombinuje s béžovou a pastelovými odtieňmi, pri ktorých vzniká nádherný kontrast jednotlivých detailov. Obľúbené sú jemné odtiene ružovej, marhuľovej alebo telovej farby - nude.

 

boho style 4  boho style 5 

 

Detaily na boho šatách vynikajú prepracovanými jemnými krajkami, kombináciou priesvitných látok a zvýraznených detailov. Odhalená šija, drobné korálky, perličky - romantika a splynutie s prírodou.

Studio Agnes v Prahe ponúka najkomplexnejší výber šiat i doplnkov od renomovaných svetových návrhárov. Svadobné šaty v boho štýle si tu dokonca môžete kúpiť za cenu požičovného, nemusíte sa báť, že ich poškodíte a zostávajú vám ako pamiatka na svadobný deň.

V Studiu Agnes vám kvalifikovane poradia nielen s výberom tých najideálnejších šiat pre váš veľký deň, ale aj pomôžu s tým, ako skombinovať jednotlivé doplnky k šatám. Nezabudnite, že vaše šaty by mali ladiť s celkovým konceptom svadby, ale aj na to skúsené asistentky zo salónu mysleli a odporučia vám to najvhodnejšie pre vás.

 

Viac informácií: www.studioagnes.cz

https://www.facebook.com/studioagnes.cz/
https://www.instagram.com/studioagnes/?hl=cs

 

Najnovšie zo sekcie módaŠtartujú castingy do najprestížnejšej m...

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy, vďaka ktorým si môžeš splniť svoje sen aj ty! Už od 27. septembra do 3...


Trendy móda | 17.sep 2020

Prvé jesenné trendy sú tu!

September pre nás predstavuje akési prechodné obdobie medzi letom a jeseňou. Častokrát nás tešia dni ako počas dokonalého, slnečného leto, inokedy...


Inside the studio

Multitalentovaná Marika B Majorová je známa nielen svojou kreativitou, ale aj vášňou pre módu. Intenzívne sa zaujíma o prácu mladých...


Celebrity | 16.sep 2020

Beauty Day: Margaret de Heinrich de Omor...

Elegantní Američanka měla slibně rozjetou novinářskou a politickou kariéru. Osud ji však zavál do Budapešti, kde se vdala a založila...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Rozmarín v kozmetike

Rozmarín bežne pridávame do jedál či drinkov, ako o ingrediencii do kozmetiky sa o ňom vša...

Letné farby, ktorých sa nevzdáme ani na ...

Koniec leta sa blíži, je na čase si to priznať. Aj keď toto leto bolo zvláštne a úplne iné ako ...

Šperkové trendy z Instagramu

Niektoré šperky nikdy nevyjdú z módy, iné sa na scéne objavia len na chvíľu. Aké sa nosia aktuá...