Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradíme ich tými jarnými. Pozreli sme sa preto, aké trendy nás v tomto období čakajú, začíname šperkami!

Morská panna

Návrat ku prírode alebo inšpirácia morskými pannami? Nech je to už akokoľvek, tento trend je ako stvorený pre letnú módu. Lastúry a mušle každého druhu sa budú nosiť na ušiach, na krkoch aj na rukách.

sperky trendy jarPrada SS20

 

Reťaze

Vymeňte retiazky za reťaze s hrubými očkami. Pôsobia trochu punkovo, no dokonale zapadajú medzi street wearové trendy a módu z 90.rokov, ktorá je aktuálne veľmi trendy. Noste ich na krku aj na rukách.

2Bottega Veneta SS20

 

 

Hrubé

Čím hrubšie, tým lepšie. Hovoríme o náhrdelníkoch alebo chokeroch, ktoré sa túto sezónu budú vrstviť a kombinovať. Ďalšia punková inšpirácia alebo skôr spomienka na módu z antiky či staroveku?

3Gucci SS20

 

 

Dlhé

Svoje miesto medzi trendmi majú aj 70.roky, ktoré prinášajú na scénu okrem kvetinových potlačí aj dlhé, tenké retiazky so zaujímavými príveskami. Dokonale dopĺňajú trendy minimalistickú módu aj retro trendy.

4Celine SS20

 

 

Kruhy

Kruhové náušnice boli dlho pasé, avšak teraz sa vo svojej vynovenej verzii vracajú nazad. Nosia sa v eklektických pároch pozostávajúcich z dvoch rozdielnych veľkostí alebo aj samostatne na jednom uchu.

proenza schoulerProenza Schouler SS20

 

 

Na nohách

Úplne iný typ šperku predstavujú topánky. Tie sa túto sezónu budú nosiť zdobené kovovými detailmi či kamienkami, aby svoj status opäť o niečo viac pozdvihli.

5Simone Rocha SS20

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.aug 2020

Najodvážnejší trend leta

Zozadu nahá, spredu oblečená. Taký dojem vyvoláva jeden z najpopulárnejších trendov tohto leta, ktorý môžeme pokojne nazvať aj naked top...


Trendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...