Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 5. február 2020

Sandy Liang pripravila kolaboráciu s Vans

Newyorčanka Sandy Liang jsi získala pozornosť módnych influenceriek aj modeliek vďaka Instagramu. Odvtedy, čo predstavila svoje prvé flísové kúsky však už ubehla istá doba, no jej popularita stále stúpa.

Sandy Liang pripravila kolaboráciu s Vans

Newyorčanka Sandy Liang jsi získala pozornosť módnych influenceriek aj modeliek vďaka Instagramu. Odvtedy, čo predstavila svoje prvé flísové kúsky však už ubehla istá doba, no jej popularita stále stúpa. Dôkazom toho je aj kolaborácia so značkou Vans.

Skejtová móda a 90.roky idú dokonale dokopy, takže kolaborácia značky Vans a dizajnérky so záľubou v retro móde z tohto obdobia je viac ako harmonická. Kolekcia je inšpirovaná 90.rokmi a preto je plná práve spomínaných flísových kúskov, ale aj leopardej potlače. Celá kolekcia je unisexová. Pozostáva z kúskov ako nohavice, overaly, tričká, mikiny, ale aj tašky, klobúky a samozrejme aj tenisky. Dizajnérka pretvorila model Authentic, ktorý odela do zamatu a ozdobila ich kryštálikmi či retiazkami. Model Slip-On zase využíva chlpatý materiál a leopardí motív, zatiaľ čo Old-Skool je dekorovaný cik-cakovým vzorom.

9 

2  3 
4  5 

Kolekcia Sandy Liang x Vans bude dostupná na stránkach oboch značiek od 21.februára a ceny jednotlivých kúskov sa budú pohybovať medzi 14 až 199 eurami.

Foto: archív značky

1115

Súvisiace články